„Zasloužené vítězství,“ hlásil z Loun březovský kouč Marek Kratochvíl. Jeho tým brankově otevřel duel ve 33. minutě, kdy se zapsal do střelecké listiny Pavel Veselý.

„Celkově zvládli kluci duel velmi dobře takticky, když soupeře nepustili do hry,“ těšilo březovského kouče. A nebylo divu. V 60. minutě šel totiž tým Březové po vyloučení Lukáše Vymyslického do desíti, přesto dokázal vstřelit dvě branky, o které se podělili Rostislav Vokáč a Pavel Veselý.

„Využili jsme naše brejkové situace, když jsme ještě dvě nezužitkovali,“ připomněl Kratochvíl další šance, které již zůstaly nevyužity. „I když jsme hráli v deseti lidech, hráči plnili, to co jsme si před zápasem stanovili, od čehož se vše odvíjelo,“ podotkl závěrem kouč Olympie.

FK Seko Louny – FK Olympie Březová 0:3 (0:1). Branky: 33. a 87. Pavel Veselý, 56. Rostislav Vokáč. Rozhodčí: Matějček – Machýček, Tichý. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (60. Lukáš Vymyslický). Diváci: 195. Březová: T. Martinec – Vymyslický, Neudert, Číž, Hudec – P. Peterka, Kursa, Šellong (86. Lattisch), Vokáč (89. Poupě), D. Martinec (89. Bílek) – Veselý.