„Myslím si, že atmosféra v kabině je dobrá. Po zimní přípravě která byla poměrně dlouhá a náročná se všichni těší na mistrovské utkání,“ přiznával na úvod středopolař Březové David Kursa, že přestávka byla opravdu dlouhá.

Právě celek Loun vyhlásil před startem jarní části cestu za udržením divizní příslušnosti. „Louny hrají o záchranu tudíž do toho budou od první minuty chtít šlapat,“ je si vědom Kursa, že Březovou nečeká nic lehkého.

„I když naše výsledky ze zimní přípravy nebyly bůhví jaké, tak si myslím, že jsme dobře připraveni a do Loun si pojedeme pro tři body,“ říká k cíli Olympie.

„Soupeře jsme zatím neprobírali, ale určitě se něco do trenéra dozvíme, předpokládá Kursa, že na duel s posledním celkem béčkové skupiny, budou dobře připraveni. Navíc si bude chtít Březová vylepšit bilanci na hřištích soupeřů.

„Je pravda, že na podzim se nám na hřištích soupeřů příliš nedařilo, ale doufám, že tuto bilanci zlepšíme,“ přeje si fotbalový šikula ve službách Březové.

„Jako tým, chceme začít ukazovat naší důraznou, ale kvalitní hru a posouvat se v tabulce směrem vzhůru,“ dodal závěrem k prvnímu jarnímu zápasu Kursa.


Načítám tabulku ...