Jako první nastoupí ke svému utkání hráči Mariánských Lázní. Ti budou hostit v sobotu 28. srpna od 10.15 hodin rezervu Českých Budějovic, která se drží na třetím místě v tabulce.

FK Olympie Březová.
Divizní derby je tady. Ostrov bude na nohou, dorazí Březová

„Nás čekají teď dva domácí zápasy, ve kterých bychom rádi urvali nejméně čtyři body,“ připomíná následující duel s Rokycany trenér Viktorie Otakar Dolejš.

„Co se týče Českých Budějovic, tak jsem viděl jejich poslední utkání. Záležet však bude na tom, kdo rezervu Jihočechů posílí z ligového A-týmu,“ vysvětluje Dolejš. I přesto nechtějí hráči Viktorie vyjít před svými fanoušky bodově naprázdno. „Potřebujeme body jako sůl. Určitě bychom se nezlobili, kdybychom proti Budějovicím zopakovali loňský výsledek,“ připomíná Dolejš výhru 2:1 na pokutové kopy.

Hroznětín deklasoval v domácí premiéře krajského přeboru Františkovy Lázně vysoko 7:1.
Šlágr krajského přeboru obstará Vintířov, vyzve souseda z Chodova

„Co se týče kádru, tak se nám pomalu vracejí hráči z marodky, ale zdravotní problémy sužují Brauna či Nedbalého, tak snad budou do zápasu v pořádku,“ přeje si účast dvou klíčových hráčů v sestavě svého týmu.

V sobotu 28. srpna od 16.00 hodin pak rozehraje páté kolo Hvězda Cheb. Ta se představí svým fanouškům v souboji s Jindřichovým Hradcem.

A bude se na co těšit. Hvězda naposledy doma obrala o všechny body Doubravku a uspět bude chtít i v souboji s Jihočechy, kteří se drží v tabulce na sedmém místě a Hvězda na ně ztrácí čtyři body.


Načítám tabulku …