Ostrov urval v oslabení bod

Fotbalisté Ostrova chtěli své fanoušky potěšit skalpem pražské Aritmy, ale nepovedlo se. Svěřenci ostrovského kouče Jindřicha Hefnera sice měli šance především v prvním poločase a posléze v závěru zápasu, ale bez brankového efektu.

Tři body urvala v souboji s rezervou pražské Slavie fotbalová družina trenéra Mariána Geňa, která slavila výhru 2:1.
FOTOGALERIE: Skvěle! Vary si vyšláply na rezervu pražské Slavie

Nutno podotknout, že Ostrováci hráli od 49. minuty o deseti hráčích, když předčasně pod sprchy zamířil brankář Dominik Vaněček. Nakonec tak Ostrov uhrál bezbrankovou remízu a i nadále mu patří v tabulce předposlední příčka.

FK Ostrov – SK Aritma Praha 0:0 (0:0). Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 1:5. ČK: 1:0 (49. Dominik Vaněček). Diváci: 262. Ostrov: Vaněček – Janda, Sýkora, Liška, Dušek – Kostka (88. Kobera), Machek, Hackl, Matoušek, Vrba (84. Jaffan) – Lattisch (50. Süttö).

Březová na Louny nevyzrála

S vidinou získat alespoň bod na horké půdě Loun vyrazila směr Ústecký kraj Olympie Březová. Ta navíc odjela povzbuzena čtyřmi výhrami v řadě za sebou, ale ani to jí však k bodovému zisku nestačilo. „Louny hrály jednoduše. Nakopávaly balony na své vysoké, silové hráče a z toho se snažily těžit. V prvním poločase jsme to dokázali ubránit,“ říká trenér Olympie Petr Peterka.

FC Viktoria Mariánské Lázně.
Euforie Viktorie pokračuje, tři body jí vystřelil Popovič

Po bezbrankovém prvním poločase totiž inkasovala Olympie v rozmezí deseti minut tři branky. Poté se sice dvakrát střelecky prosadil Pavel Veselý, který tak dostal svůj tým na dostřel, ale na víc již Březovákům nezbyl čas.

FK Hvězda Cheb. Ilustrační foto
Výběr Hvězdy potrápil doma favorita z Přeštic

„Bohužel ve druhém poločase jsme si vybrali úsek, kdy domácí vytěžili z nakopávaných míčů do naší šestnáctky tři branky, když nám chyběl v tomto ohledu důraz. Od 70. minuty jsme začali hrát, vytvořili si tlak, vstřelili dvě branky, na víc nám chyběl čas i potřebné štěstí,“ dodává k druhé podzimní porážce trenér Olympie.

Louny – FK Olympie Březová 3:2 (0:0). Branky: 56. Gajecký Vojtěch, 62. a 66. Bagou Seri Antonie Feriole – 77. a 84. Veselý Pavel. Rozhodčí: Bohata. ŽK: 4:2. Diváci: 186. Březová: Martinec – Peterka, Nimrichter, Kravar, Šaloun – Poupě, Body (46. Vaněček), Hašek (66. Tesař), Rusňák – Veselý, Deme.