FK Olympie Březová – FK Hvězda Cheb 1:3 (1:2). Branky: Neumann Pavel – Komberec Lukáš, Janda Vítězslav, Sláma Zdeněk.
FK Olympie Březová: Martinec – D. Peterka, P. Peterka, Nimrichter, Neumann – Kravar, Filipec, Rusňák, Body – Boukal, Poupě (stř. Deme, Tafat, Šoustek).
FK Hvězda Cheb: Mácha -Janda, Netrval, Znak, F. Kompit – Lhotský, Hrotek, Sláma, J. Beneš, M. Beneš -Komberec (stř. Mouhafidi, Macháček, Lokinga).

„Utkání splnilo náplň přípravy,“ říká k utkání i přes porážku trenér Březové Petr Peterka.

Skóre duelu otevřeli domácí, přesněji Pavel Neumann, který zařídil svému týmu vedení, ale to dlouho domácím nevydrželo, když Hvězda dokázala otočit ukazatel skóre do konce poločasu dvěma góly ve svůj prospěch.

„Utkání se většinou hrálo od vápna k vápnu. Hosté dokázali využít našich chyb a potrestali nás třemi brankami,“ připomněl trenér Olympie třetí inkasovanou branku ve druhém poločase.

„My jsme v utkání udělali spoustu chyb, které je potřeba pro lepší herní projev odstranit,“ zdůrazňuje závěrem Peterka, co bude důležité v následujících přípravných zápasech zlepšit.

Další přípravný duel odehraje Březová opět doma, když v sobotu 10. července bude hostit od 10.30 hodin třetiligovou karlovarskou Slavii.