Jako první naskočí do jedenáctého pokračování březovská Olympie, která se v sobotu 14. října představí od 10.15 hodin na půdě čtvrtého celku béčkové skupiny Újezdu. A půjde o hodně. Oba týmy totiž dělí v tabulce od sebe pouhý bod.

„Újezd má fyzicky velmi vyspělé mužstvo, čehož bude chtít na svém menším hřišti využít,“ přemítá před sobotní bitvou trenér Březové Marek Kratochvíl.

„Věřím, že dokážeme přerušit negativní sérii, kterou Březová s tímto soupeřem má a z Prahy neodjedeme s prázdnou,“ narážel na výsledkovou mizérii s pražským týmem Kratochvíl.

FK Olympie Březová – TJ Sokol Nespeky 3:1 (3:1).
Březová udržela domácí neporazitelnost, i když nováček z Nespek pořádně kousal

Zpět na svou umělku se navrací z azylu ve Františkových Lázní chebská Hvězda. A opět ji čeká náročná prověrka, když vyzve rezervu pražské Admiry. Ta má na svém kontě v béčkové skupině o pět bodů více než Hvězda, a tak se dá očekávat v sobotu 14. října od 16.00 hodin zajímavá bitva.

Domácí představení má před sebou nováček z Ostrova, který přivítá na svém stadionu v sobotu 14. října od 16.00 hodin celek Kladna, který se pohybuje ve Fortuna divizi B na páté příčce s osmnáctibodovým ziskem.

„Čeká nás utkání s týmem, který patří spolu k Chomutovem k favoritům soutěže a s cílem postoupit do ČFL se netají,“ připomněl ambice sobotního soupeře ostrovský trenér Karel Tichota. „Před sezónou posílilo Kladno mužstvo hráči z vyšších soutěží,“ přidával Tichota k síle soupeře.

Plzeňská Viktoria ovládla v Mariánských Lázních třetí kolo MOL Cupu, slavila vysokou výhru 10:0.
MOL CUP: Mariánky držely s Plzní krok první poločas, pak přišla gólová smršť

Ostrov, který ztrácí v tabulce na Kladno dva body tak čeká pekelně náročná šichta. „Jestliže chceme myslet na nějaký bodový zisk bude potřeba podat nadstandardní výkon od všech hráčů,“ je si vědom ostrovský trenér.

V áčkové skupině se představí v sobotu 14. října od 16.00 hodin na stadionu Na Litavce sokolovský Baník, který se bude snažit uhájit třetí pozici v tabulce. Jenže ho nečeká nic lehkého, když se mu postaví rezerva Příbrami, které patří v tabulce páté místo a dvoubodovou ztrátou právě na Sokolov.

Fotbalisté karlovarské Slavie se představí v domácím prostředí, ve kterém vyzvou v sobotu 14. října od 18.00 hodin Vltavín.
Čeká nás nevyzpytatelný soupeř, říká Geňo k Vltavínu

Vše pak uzavře mariánskolázeňská Viktoria tedy vedoucí tým Fortuna divize A. Viktoriáni se totiž představí v neděli 15. října od 14.00 hodin na půdě předposledního Tachova, kde vzhledem k postavení v tabulce budou plnit roli favorita. „Ač tomu neodpovídá postavení v tabulce Tachov má obrovskou kvalitu a v zápasech, co jsem viděl, hrál opravdu velmi dobře,“ upozorňoval trenér Mariánských Lázní Aleše Zach.

„Čeká nás hodně těžký zápas, ale jsem přesvědčený, že i my jsme hodně kvalitní tým posílení o výborný výkon o výsledek proti Příbrami a chceme v Tachově utkání zvládnout,“ přeje si Zach přidat na konto Viktorie osmou podzimní výhru.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...