Jako první naskočí do divizní bitvy březovská Olympie, která zamíří v sobotu 18. května v rámci béčkové skupiny do Českého Brodu, kde se střetne od 13.30 hodin s tamním SK.

Týmy od sebe dělí v tabulce deset bodů, čímž tak role favorita padá na hlavy hráčů Březové, kteří se drží v tabulce na páté příčce.

Navíc bude chtít tým pod vedením kouče Marka Kratochvíla prodloužit bodového sérii na šest utkání v řadě. Poté si vystřihne duel jara chebská Hvězda, která se postaví ve Františkových Lázních, taktéž v sobotu 18. května, a to od 16.00 hodin Lounům, kdy se tak proti sobě postaví dva nejhorší týmy soutěže.

Hvězda patří poslední šestnáctá příčka, Lounům pak pozice patnáctá, když je mezi týmy čtyřbodový rozdíl. Předposlední vystoupení v domácím prostředí čeká nováčka z Ostrova, který se postaví v sobotním odpoledni na svém stadionu výběru Slaného. Tomu patří v béčkové skupině šestá příčka, na kterou Ostrováci ztrácí šest bodů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Šlágr kola áčkové skupiny Fortuna divize čeká mariánskolázeňskou Viktorii, která se představí na půdě Soběslavi, kdy se tak proti sobě postaví v sobotu 18. května od 17.00 hodin čtvrtý a třetí tým tabulky, když týmy od sebe dělí pouhé tři body. Roli favorita si vystřihnou fotbalisté Sokolova, které nasměřuje fotbalový los na půdu posledního Tachova, kde se baníkovci představí od 17.00 hodin.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...