Baníkovci měli velmi dobrý vstup do zápasu, když brankový účet otevřel ve 12. minutě Karel Rmoutil.

Ve 21. minutě již Sokolov odskočil soupeři na rozdíl dvou branek, když se gólovým zápisem prezentoval Jakub Anděl. Svěřenci sokolovského kouče Miloslava Janovského šli do druhého poločasu s dvoubrankovým polštářem, ale o ten rychle přišli.

Dvě minuty po obrátce stran navrátil Komárov zpět do zápasu kontaktní brankou Jakub Lukavský. V 66. minutě pak hosté Sokolov gólově docvakli, když se parádně trefil z přímého kopu za hranicí šestnáctky kapitán Michal Pužík.

Na to kouč Baníku reagoval trojím střídáním, a vyplatilo se. Baníkovci totiž soupeře v závěru duelu zlomili dvěma góly, oba po standardních situacích, kdy nejprve navrátil Baníku vedení v 77. minutě střídající Tomáš Holík, když poté uzavřel brankový účet duelu v 80. minutě sokolovský kapitán Daniel Krlička.

FK Baník Sokolov – FK Komárov 4:2 (2:0). Branky: 12. Karel Rmoutil, 21. Jakub Anděl, 77. Tomáš Holík, 80. Daniel Krlička – 47. Jakub Lukavský, 66. Michal Pužík. Rozhodčí: Klečka Ivan – Pilný Marek, Prušinovský Štěpán. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Sokolov: Fiala – Kýček (69. Holík), Krlička, Kabantsov, Čížek – Dubnický (69. Jelínek), Rmoutil, Anděl, Zázrivec, Hradecký (69. Václavík, 78. Stehlík) – Kubinec.

Fotogalerie: Baníkovci zvládli domácí derniéru, ve které porazili Komárov 4:2