„Papírově vše hrálo pro nás, ale realita byla jiná,“ zklamaně řekl po utkání sokolovský obránce Václav Kraus. „Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vypracovali si náznaky šancí bohužel kromě tyčky to nebylo nic nebezpečného. Poté soupeř zabral a dokázal nás taky zatlačit,“ uznával Kraus, že tentokrát to nebyl ze strany baníkovců příliš povedený výkon.

I po změně stran sice Sokolov bojoval, chtěl vstřelit důležitou branku, ale zklamala ho finální fáze. Stejně na tom byl i Tachov, který si připsal dvě šance, ale ani on je nedokázal brankově zúročit.

FC Viktoria Mariánské Lázně. Ilustrační foto.
Viktoria hrála pro trenéra Zacha, rozstřílela Soběslav

„Ve druhém poločase se nám povedlo pár akcí, ale opět tomu chyběla finální nahrávka, kterou nikdo nevymyslel. Samozřejmě i Tachov měl svou kvalitu a dokázal jít rychle a jednoduše do brejku. Naštěstí nás podržel brankář a soupeř neměl kvalitu v zakončení,“ podotkl Kraus ke druhé polovině duelu. Sokolov i přesto udržel domácí neporazitelnost, když bodoval již v sedmém domácím duelu v řadě za sebou.

„Zápas se nám celkově nepovedl a určitě nás to mrzí. V kabině jsme si k tomu něco řekli a teď už se budeme soustředit zase na další zápas, kde budeme chtít bodovat naplno,“ doplnil obránce Sokolova.

Slaný (v modrém) přežilo doma dvě penalty a nakonec porazilo Ostrov vysoko 4:0.
FOTO: Ostrov propadl ve Slaném. Dostali jsme facku, zlobil se po utkání Tichota

FK Baník Sokolov – FK Tachov 0:0 (0:0). Rozhodčí: Machýček. ŽK: 0:1. Diváci: 143. Sokolov: Švihořík – Kýček, Macák, Kabantsov, Kraus – Čížek (46. Mikleš), Krlička, Holík – Dubnický (67. Richter), Václavík, Kubinec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...