Náročná šichta čeká v sobotu 23. září od 10.15 hodin mariánskolázeňskou Viktorii, která se postaví na svém stadionu ve šlágru áčkové skupiny Hořovicím. „Čeká nás opět hodně těžký zápas,“ upozorňoval trenér Viktorie Aleš Zach. A není divu. Viktoria, která se vyhřívá na čele tabulky totiž přivítá čtvrtý tým tabulky.

„Je to mužstvo, které je delší dobu pohromadě a je velmi dobře organizované a má velkou kvalitu,“ je si Zach vědom kvality soupeře. „My jsme však povzbuzeni výhrou z venku a i domácí zápas budeme chtít zvládnout,“ přeje si kouč Viktorie prodloužit úspěšnou sérii svého týmu.

V áčkové skupině se představí v domácím prostředí také Sokolov. Ten si užívá domácí neporazitelnost, když ve čtyřech duelech dosáhl na deset bodů. Další bude chtít přidat v sobotním dopoledni, přesněji od 10.15 hodin, kdy se bude prát o cenné body s rezervou Domažlic, které patří v tabulce čtrnácté místo.

Těžký duel mají před sebou fotbalisté chebské Hvězdy, když se představí v sobotu 23. září od 10.15 hodin v béčkové divizi na půdě Neratovic. Ty jsou totiž v domácím prostředí stoprocentní, když vyhrály všechny tři duely. Skládat reparát bude před svými fanoušky po zpackaném derby s Ostrovem březovská Olympie. Ta bude mít o motivaci postaráno.

V sobotu 23. září totiž vyzve od 10.15 hodin na svém hřišti Štětí, tedy aktuálně třetí tým tabulky. Důležitý duel má před sebou před sebou v divizi B nováček z Ostrova. Ten se představí v neděli 24. září od 10.15 hodin na stadionu pražského Meteoru.

„Meteor patřil v jarní části sezóny a na začátku této k nejlepším týmům v soutěži. Poslední tři kola mu však výsledkově nevyšla,“ narážel ostrovský trenér Karel Tichota, že soupeři se v posledních zápasech nedaří. „Po výhře nad Březovou je v týmu dobrá atmosféra, cítím z kluků odhodlání zabojovat v Praze o první venkovní body. Kromě distancovaného Mestla a zraněného Vaněčka by měli být ostatní hráči k dispozici,“ doplnil k utkání.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...