Vítězně naladěn zamíří po vyhraném regionálním derby nad chebskou Hvězdou Ostrov na půdu nováčka Nespek, tedy předposledního týmu divize B. Na podzim Ostrováci brali v bitvě noviců soutěže jednoznačnou výhru 4:1, na kterou budou chtít navázat i na půdě soupeře, který však bojuje o udržení v divizi, což znamená pro partu kolem kouče Karla Tichoty náročnou šichtu, která odstartuje v 15.00 hodin na půdě Nespek, které v úvodním kole jarní části neuspěly na půdě vedoucího Chomutova, kterému podlehly 0:2.

Náročný úkol mají před sebou hráči březovské Olympie, kteří využijí fotbalový azyl sokolovského Baníku, kde na tamní umělce vyzvou od 15.00 hodin třetí tým tabulky divize B Kladno.

FK Ostrov – FK Hvězda Cheb 4:0 (1:0).
FOTO, VIDEO: Ostrov zhasl v derby Hvězdu čtyřmi góly

Březováci, kteří vstoupili do jarní poloviny soutěže výhrou nad posledními Louny, tentokrát čeká opravdu pořádná bitva, o čemž se přesvědčili hráči Olympie již v podzimním duelu, ve kterém na Kladně museli skousnout prohru 1:4.

Třetím do party pak bude v béčkové skupině chebská Hvězda, kterou čeká jarní domácí premiéra, ve které přivítá na své umělce od 16.00 hodin výběr Štětí, na který Chebané ztrácí v tabulce deset bodů. Chebu se start nevydařil, když padl v Ostrově O:4, stejně je však na tom i Štětí, to prohrálo doma 0:2 s Brandýsem. Navíc na svého víkendového soupeře nemá Hvězda dobré vzpomínky, když v podzimní bitvě vyfasovala od Štětí nepopulárního bůra.

FC Viktoria Mariánské Lázně (žlutomodří), archivní snímek.
Viktoriáni brali na úvod cenný bod, remizovali s Klatovy

V áčkové divize mají před sebou první jarní výjezd fotbalisté mariánskolázeňské Viktorie, které nasměroval los na půdu desátých Katovic, kde bude duel zahájen v 15.00 hodin. Viktoriáni vstoupili do druhé části soutěže bodovým ziskem, když remizovali s Klatovy, stejně si pak počínaly také Katovice, které uhrály v Příbrami s tamní rezervou bezbrankovou remízu. Na podzim se radovala z výhry 3:0 Viktoria, uspěje tedy i v jarní odvetě?

Jako poslední naskočí do druhého jarního kola sokolovský Baník, který si vystřihne roli favorita, když se představí na půdě čtrnáctých Klatov. V úvodním kole Baník neudržel slibné dvoubrankové vedení v bitvě s pražskou Aritmou, se kterou nakonec remizoval 3:3, to Klatovy urvaly cenný bod v cestě za záchranou na půdě favorizovaných Mariánských Lázní. V podzimním měření sil uspěl na svém stadionu Baník, který dosáhl na výhru 3:1, a na tu bude chtít navázat od 15.00 hodin na půdě Klatov.

FK Baník Sokolov – SK Aritma Praha 3:3 (2:0).
OBRAZEM: Baníku protekla výhra mezi prsty, nakonec bral proti Aritmě bod

Víkendový program
Nespeky – Ostrov (sobota, 16. března, 15.00), Březová – Kladno (sobota, 16. března, 15.00, UMT Sokolov), Katovice – Mariánské Lázně (sobota, 16. března, 15.00), Klatovy – Sokolov (sobota, 16. března, 15.00), Hvězda Cheb – Štětí (sobota, 16. března, 16.00, UMT Hvězda).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...