Do duelu naskočili aktivněji hráči Sokolova, když jako první zahrozil hostům Lukáš Komberec, jehož střelecký pokus zastavilo břevno příbramské branky.

Ve 25. minutě se Sokolov přeci jen dočkal, když ve středu načal gólovou akci Tomáš Zázrivec, který našel přihrávkou nabíhajícího Adama Čížka na prav straně, jehož přízemní přihrávka našla na hranici malého vápna Dominika Kubince, který zařídil Baníku vedení 1:0.

Jenže rezerva Příbrami dokázala domácí výběr brankově docvaknout, když se o to zasloužil ve 35. minutě Vojtěch Gornický. Z vyrovnání se však hosté radovali pouhou minutu, když ve středu hřiště vybojoval míč Karel Rmoutil, který nezištnou přihrávkou mezi obránce vyslal do úniku Dominika Kubince, který navrátil Baníku jednobrankové vedení 2:1.

Zdroj: Daniel Seifert

O dvě minuty později se Sokolov radoval potřetí, to se to brankových statistik zapsal Lukáš Komberec, ale v závěru poločasu dokázali hosté druhou trefou Vojtěcha Gornického snížit na rozdíl branky 3:2.

Sokolov přidal čtvrtou branku po změně stran, přesněji ve 48. minutě, kdy propadl míč k Tomáši Zázrivcovi, který svůj únik přetavil ve čtvrtou branku. Další gólové radosti si schoval Baník na závěr utkání, kdy se dvakrát gólově prosadil Dominik Kubinec, který stanovil konečný výsledek na 6:2 pro Sokolov.

FK Baník Sokolov – FK Příbram B 6:2 (3:2). Branky: 25. , 36. , 73. a 82. Dominik Kubinec, 38. Lukáš Komberec, 48. Tomáš Zázrivec – 35. a 45. Vojtěch Gornický. Rozhodčí: Říha Zdeněk – Havránek Martin, Petrželková Kateřina. ŽK: 1:0. Sokolov: Štrunc – Holík, Kabantsov, Krlička – Rmoutil (60. Richter), Anděl (75. Dubnický), Štůla, Čížek – Zázrivec (71. Schulz), Komberec (75.Mikleš), Kubinec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...