Lídr Fortuna divize A z Mariánských Lázní bude hostit v sobotu 21. října od 10.15 hodin Soběslav, tedy osmý tým tabulky, který ztrácí na viktoriány deset bodů.

„Soběslav má sice horší rozjezd v podzimní části, ale určitě nás nečeká nic jednoduchého, I přesto, budeme chtít zápas zvládnout,“ narážel manažer sportovního úseku Viktorie Josef Novotný na sílu soupeře, který v závěru podzimu nabírá na síle.

V áčkové skupině se představí v sobotním dopoledni také sokolovský Baník, který se drží na čtvrté příčce. V 10.15 hodin vyběhnou baníkovci v roli favorita k domácí bitvě s předposledním Tachovem. Ten má na svém kontě pouhé čtyři body, takže podle prognóz by měl Sokolov slavit jednoznačnou výhru. Ale realita může být zcela jiná, jelikož Tachov nemá v Sokolově co ztratit.

Baník však bude mít o motivaci postaráno, když bude chtít prodloužit svou úspěšnou domácí sérii, když v šesti duelech před svými fanoušky ještě nepoznal hořkost porážky. V sobotu 21. října se představí v domácím prostředí od 10.15 také březovská Olympie. Ta bude hostit Český Brod, který se pohybuje v sestupovém pásmu.

„Čeká nás těžké utkání,“ je si vědom březovský trenér Marek Kratochvíl. „Severočeši se po špatném startu výsledkově i herně zvedli,“ upozorňoval Kratochvíl a pokračoval: „Velmi nebezpeční jsou především v krajních prostorech. Budeme se chtít na utkání co nejlépe připravit a získat doma opět tři body,“ narážel kouč Březová na domácí neporazitelnost, která trvá šest utkání.

Souboj tabulkových sousedů má před sebou nováček z Ostrova, který se představí v sobotu 21. října od 15.30 hodin na půdě Slaného. Týmy od sebe dělí pouhý bod, a tak budou mít oba týmy o motivaci postaráno.

„Slaný v létě z velké části obměnil kádr, přišli hráči převážně z Kladna. Osa týmu je složená ze zkušených hráčů, v domácím prostředí se jim daří. Když se nám podaří navázat na výkony z posledních kol, můžeme myslet na nějaký bodový zisk,“ upozorňoval trenér Ostrova Karel Tichota.

Ve stejném duchu se ponese i souboj patnáctých Loun a čtrnácté Hvězdy Cheb, když tyto týmy dělí v tabulce od sebe taktéž pouhý bod. V Lounech se důležitá bitva odehraje v neděli 22. října od 15.30 hodin.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...