„Zápas v Soběslavi jsme nezačali vůbec podle našich představ, chyběla nám mezihra a bylo to takové čekání na gól od soupeře,“ přiblížil dění na hřišti během první části zápasu sokolovský záložník Lukáš Václavík. „Soupeř byl aktivnější a chtěl víc než my,“ připomněl rozdíl mezi týmy.

A Soběslav toho dokázala brankově využít, když ji zařídil ve 37. minutě vedení Jan Vítovec. „Posledních deset minut prvního poločasu se hra vyrovnala,“ přidával Václavík ještě k první polovině. To po změně stran vyběhl na soběslavský pažit jiný Baník přesto musel skousnout druhou branku o tu se zasloužil v 50. minutě Filip Vaněk.

Ilustrační foto.
Kladno nemělo s chebskou Hvězdou slitování, vyhrálo 6:0

„Ve druhé půli už bylo vše jinak byli jsme polití živou vodou a hrálo se lépe kromě jedné chyby, která nás stála branku na 2:0 jsme byli důslední a chybu jsme neudělali,“ bilancoval druhé dějství sokolovský šikula. Sokolov navrátil zpět do hry v 66. minutě kontaktní brankou střídající Tomáš Mikleš. Následně definitivně smazal gólové manko v 83. minutě Lukáš Václavík.

„První poločas jsme tzv. prospali, a i když jsme mohli utkání v druhém poločase zvrátit na naši stranu a dostat se do vedení po našich šancích jsme rádi, že si ze Soběslavi odvážíme cenný bod,“ neskrýval radost nad důležitým bodovým ziskem na hřišti soupeře Václavík. Baníkovci tak připsali již třetí nerozhodný výsledek v řadě za sebou, čímž tak udrželi průběžnou čtvrtou příčku.

SKV Sharks Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge 7:0 (3:0, 3:0, 1:0).
Demolice. Sparťané v lázních narazili. Sedmi góly je zničil mladíček Veselý

TJ Spartak Soběslav – FK Baník Sokolov 2:2 (1:0). Branky: 37. Jan Vítovec, 50. Filip Vaněk – 66. Tomáš Mikleš, 83. Lukáš Václavík. Rozhodčí: Wulkan. ŽK: 2:3. Diváci: 147. Sokolov: Švihořík – Kýček (55. Heřman), Kabantsov, Macák, Kraus – Čížek (38. Rmoutil), Krlička, Holík (38. Mikleš) – Dubnický (38. Zázrivec), Václavík, Kubinec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...