Fotbalisté sokolovského Baníku se představí v domácí derniéře v sobotním dopoledni, kdy se budou chtít rozloučit se svými fanoušky výhrou nad Komárovem.

Před ním mají baníkovci k dobru v průběžném pořadí čtyři body, takže se dá očekávat velmi kvalitní měření fotbalových sil. V duelu, který začne na sokolovském stadionu v 10.15 hodin, tak mohou svému kouči Miloslavu Janovskému, dodatečně naservírovat tříbodový dárek k jeho padesátinám, které v týdnu oslavil.

Ve stejný čas, tedy v 10.15 hodin, vyběhnou k domácí derniéře v áčkové divizi také fotbalisté Mariánských Lázní. A těm půjde o hodně, když vyhrají mohou stále živit naději na celkovou třetí příčku.

Nejdříve však budou muset zvládnout duel s Doubravkou, která ztrácí na viktoriány čtrnáct bodů, čímž tak budou svěřenci kouče Aleše Zacha tvrdit v posledním domácím duelu sezony roli favorita.

V sobotním dopoledni se představí také fotbalisté Ostrova, které nasměroval fotbalový los v béčkové divizi na půdu Brandýsa nad Labem. A taktéž půjde o hodně, jelikož se jedná o bitvu tabulkových sousedů, když oba týmy mají na svém účtu shodně sedmatřicet bodů.

Na podzim Ostrováci Brandýs v domácím prostředí porazili 2:1, a právě na tuto výhru, budou chtít navázat i v jarní odvetě. To chebská Hvězda, která se po sezoně navrátí zpět do krajského přeboru, se představí v sobotu 8. června od 10.15 hodin na půdě jedenácté Hřebeče.

Chebané, se zcela jistě budou chtít rozloučit s divizní soutěží se vztyčenou hlavou, a tak se dá předpokládat zajímavá bitva. Jako poslední naskočí do 30. kola březovská Olympie, kterou čeká nedělní vystoupení, ve kterém se od 10.15 hodin představí na stadionu pražského Meteoru, což také slibuje kvalitní fotbalovou podívanou, když týmy od sebe dělí pouhé čtyři body.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...