Naposledy si Březová drze vyšlápla v domácí premiéře na jednoho z horkých kandidátů na postup do ČFL Český Brod, nad kterým slavila hodně cennou výhru 2:0, když obě branky obstaral právě Pavel Veselý.

FK Olympie Březová.
Březovou táhne kanonýr Veselý, tentokrát ´potěšil´ dvěma góly Český Brod

„Věděli jsme, že utkání s Českým Brodem nebude jednoduché,“ poukazuje hráč s gólovým apetitem. „Začátek utkání byl na obě strany vyrovnaný, my však výborně bránili,“ chválil si obrannou hru svého týmu.

Během prvního poločasu mohl Český Brod snížit březovské akcie na úspěch ze značky pokutového kopu, ale neuspěl. „To byl zlomový okamžik zápasu,“ upozorňuje Veselý. A ví proč. Březová totiž udeřila brankově v samém závěru prvního poločasu.

„My jsme hosty po neproměněném pokutovém kopu potrestali tzv. šatňákem,“ říká ke své první trefě v duelu Veselý. Po změně stran se sice hnal Český Brod nejméně za vyrovnáním, ale na skvěle chytajícího brankáře Březové Tomáše Martince nevyzrál.

Nejdek dosáhl na vítězství i ve druhém kole, když porazil Novou Roli 2:1.
PODÍVEJTE SE: Hroznětín rozdrtil Františkovy Lázně sedmi kousky a je první

„Na začátku druhého poločasu měli hosté více ze hry, ale nás podržel výborně chytající Martinec. Měli jsme pár slibných situací, ale ty jsme neproměnili,“ přidává svůj pohled na druhý poločas.

Co se nepovedlo hostům, podařilo se domácím, když podruhé zamířil přesně mezi tři tyče Veselý, a březovský stadion pohltila pořádná euforie.

„V 76. minutě mě po krásné akci našel David Vaněček a já svým druhým gólem završil vítězné utkání na 2:0. Myslím si, že se nám zápas vydařil. Chtěl bych pochválit celý tým za nasazení v utkání a doufám, že se nám bude dařit i nadále a že mě má střelecká forma neopustí,“ poukazuje závěrem březovský kanonýr, který se dělí o první příčku v tabulce kanonýrů divize B s dalším pětigólovým hráčem, a to Bohumilem Nádeníčkem ze Slaného.