„Věděli jsme, že to nebude lehké utkání,“ poukazoval záložník Březové Rostislav Vokáč. A věděl, o čem mluví. Vilémov se totiž krčí na dně tabulky, i přesto neprodal svou kůži lacino.

Březová však neponechala nic náhodě, a o své výhře rozhodla již během prvního poločasu, kdy soupeři zasadila tři gólové rány. „Tohle nám po náročné a dlouhé cestě hrozně pomohlo, hrozili jsme prakticky z každé standardní situace,“ chválil si Vokáč zužitkované brankové příležitosti.

Březová porazila Vilémov 3:0, do tabulky zapsala první jarní výhru.
Březová zlomila Vilémov již v první půli, brala první jarní výhru

Ale Březová mohla po prvním dějství slavit vyšší vedení, šancí na to měla dost. „Byla tam spousta nadějných situací, které jsme nevyužili, což je škoda,“ litoval březovský šikula neproměněných šancí. To po změně stran Březová již ukazatelem skóre již nepohnula.

„Druhý poločas byl míč z velké části na našich kopačkách, ale už bez gólového efektu, nikam jsme se nehnali,“ vysvětloval Vokáč. I on vítal po nevydařeném vstupu do jarní části premiérovou výhru.

„Po dvou zpackaných zápasech, ve kterých jsme mohli určitě bodovat, je tato výhra hodně důležitá, s nulou vzadu je to ještě hezčí,“ dodal závěrem Vokáč.


Načítám tabulku ...