„Rokycany v prvním poločase odehrály vyrovnaný zápas, ale nám se podařilo vstřelit dvě branky,“ narážel Mikleš na zlomový moment duelu, kdy se ve 36. a 39. minutě zasloužil o brankové radosti Baníku. Po změně stran Sokolov již plně zápas kontroloval a postupně nastřílel soupeři další tři branky, když k tomu opět přispěl Mikleš, který tak docílil v barvách baníkovců k premiérovému hattricku.

„Za hattrick jsem velmi rád,“ neskrýval radost vytáhlý útočník. „Chtěl bych poděkovat Adamovi (pozn. red. Adam Čížek), který mi přihrál na třetí gól a taky celému týmu,“ vzkazoval s úsměvem do kabiny Baníku Mikleš. Tím se Mikleš, který se v létě navrátil do Sokolova z Petřína, zařadil na druhé místo v tabulce střelců baníkovců, za Dominika Kubince, když má na svém divizním kontě pět zásahů.

„Nejdůležitější je pro mě tříbodový zisk a týmový výkon, který byl velmi dobrý,“ říká skromně autor hattricku. Sokolov tak navíc udržel v domácím prostředí neporazitelnost, když v osmi zápasech neokusil hořkost porážky.

„Jsme rádi, že jsme udrželi domácí neporazitelnost, teď se jen rozloučit vítězně s podzimní částí,“ připomněl závěrem Mikleš na závěrečné vystoupení, které čeká fotbalisty ze západu Čech v sobotu 11. listopadu od 10.30 na půdě Komárova, který ztrácí na Baník před závěrečným kolem pouhé tři body.


Načítám tabulku ...