Po půl roce se šlo v Sokolově na druhou fotbalovou ligu. Respektive vybraná třístovka aktérů. Více současná nařízení nepovolují. U vchodu změření teploty, dezinfekce rukou, kontrola předem nahlášeného jména. Nikdo navíc se do ochozů nedostal.

Necelé dvě stovky diváků v rouškách, kterým byl vstup umožněn, jsou rozesety po stadionu, spodní část hlavní tribuny je vyhrazena střídajícím hráčům obou mužstev. „Jedině Baník, jedině Baník Sokolov,“ bubnuje osamocený kotelník domácích.

První šanci si připisují v 6. minutě hosté, po autu. Míč z kopaček Poučka zamířil před branku, tam Čvančara v pádu těsně minul.

Domácí se snaží hrát. Na konci 15. minuty Krátký, po krásném přistrčení balonu, přesnou střelou zpoza vápna k levé tyči posílá poslední celek tabulky do vedení 1:0.

Vyšehrad se snaží odpovědět, ale ve 27. minutě mají jeho hráči plno práce se zastavením průniku Korejce Yua, který ukazuje své útočné kvality.

Pražané se prosazují velmi těžce, ve 42. minutě jsou ale blízko vyrovnání po přímém kopu, Čvančara svou hlavičku, stejně jako krátce po něm jeho spoluhráč Suchan, nevyužívá.

Hned na začátku druhého poločasu domácí přišli o zraněného Rumla.

V 54. minutě sokolovské naděje zachránil výborným zákrokem gólman Fryšták. Nápor hostů sílil, domácí se snažili odpovědět aktivní hrou. V 66. minutě se v brejku ocitl Yu, ale proti Otáhalovi nebyl úspěšný.

Poslední minuty se hrály převážně před sokolovskou šestnáctkou. V 90. minutě při přímém kopu hostujícího Kokoroviče znovu vytlačil míč mimo své tyče výborný Fryšták. V pětiminutovém hektickém nastavení domácí dokázali přenést hru na soupeřovu polovinu, po strkanici rozhodčí udělil ještě tři žluté a jednu červenou kartu.

Na skóre se ale již neměnilo. Baník - Vyšehrad 1:0.

FK Baník Sokolov - FC Slavoj Vyšehrad 1:0 (1:0).

Branky: 15. Krátký. Rozhodčí: Jiří Houdek Jakub Hrabovský, Jan Hurych. ŽK: 24. Skopec 27. Yu, 52. Tkadlec 90. Krátký 24. Kodr, 90. Jablonský, 90. Rothe. ČK: Kodr (VYŠ). Diváci: 180.
Sokolov: Fryšták - Ruml (50. Šmehyl), Tkadlec, Hasil, Vondra Krátký, Kopřiva, Skopec, Vávra (81. Dvořák) Manzia (66. Machuča), Yu.
Vyšehrad: Otáhal - M. Černý, Čvančara, Drobílek (77. Laňka), T. Jablonský Kokorović, Kodr, Nitrianský, Rothe Pouček, Suchan (77. Vejvar).