Tentokrát se malí baníkovci mohli těšit na Vojtu Machka (U6), Honzu Kosaka (U7), Standu Vávru s Kubou Dvořákem (U8, U10), Dana Nováka (U9), Michala Hlavatého s Adamem Čihákem (U11, U14, U15), Dana Stropka (U12) a Ondru Ševčíka (U13).

„Každé jaro a každý podzim jsem součástí jednoho tréninku s malými fotbalisty našeho klubu. Prošel jsem za tu dobu různými kategoriemi a vždy odcházím moc spokojený. Trénování hráčů různého věku obnáší rozdílné metodiky a rozdílný přístup trenérů. Nyní jsem byl poprvé u nejmenší kategorie U6, kde je trénink hodně hravý a všestranný. Je třeba dětem často měnit aktivity, aby udržely pozornost. Bylo to prostě super, děti jsou spontánní a společně jsme si užili spoustu legrace,“ říká záložník sokolovského áčka Vojtěch Machek.

Jeho slova potvrzuje i obchodní ředitelka Baníku Petra Božeková Makoňová. „Již šestou sezónu je tento projekt součástí naší klubové strategie, kdy propojujeme mládežnickou členskou základnu s naším profesionálním týmem. Pro malé fotbalisty je trénink speciální a vnímají to jako mimořádnou událost a všichni si to moc užívají.“

Samotnou akci si pochvalují i trenéři, a tak bude mít na podzim své další pokračování. „Trénink s naším áčkem je zakončen oblíbenou autogramiádou a podpisy jdou i na čela malých fotbalových svěřenců,“ prozrazuje na závěr s úsměvem Petra Božeková Makoňová.