Nominace hráčů podle Deníku

Marek Klepáček (TJ Baník Královské Poříčí) - Třiadvacetiletý hráč se přesunul do Královského Poříčí během letní přestávky ze Sokolova s nálepkou kanonýra. To potvrdil i v novém působišti, kde Klepáček trápil soupeře nejen svou rychlostí, ale především gólovým přísunem, když během podzimní části nastřílel sedmnáct branek, čímž opanoval tabulku střelců.

Marian Geňo (FC Slavia Karlovy Vary B) – Věk je jen číslo. U slávistické legendy to pak platí dvojnásob. Devětatřicetiletý slávistický nestor opět táhl omladinu sešívaných nejen svými zkušenostmi, ale také góly. Během podzimu nastřílel soupeřům třináct branek, čímž tak napomohl rezervě Slavii k zisku podzimního mistra.

Daniel Macek (TJ Spartak Chodov) – Urostlý špílmachr zamířil do Chodova z březovské Jiskry během letní pauzy a tento krok se vyplatil. V podzimní části se rychle zabydlel v chodovské jedenáctce a nezapomněl ani na svůj gólový apetit, když se s jedenácti zásahy stal nejlepším střelcem Spartaku.

Václav Panuška (TJ Karlovy Vary-Dvory) – Dvaadvacetiletý obránce byl v podzimní části příjemným překvapením v trikotu dvorského výběru. Fotbalový šikula totiž zúročil během zápasů svůj útočný instinkt a z pozice obránce dokázal vstřelit šest branek.

Zbyněk Joza (TJ Lomnice) – Hrající kouč opět prokázal své kvality. Nejenže režíroval hru Lomnice v krajském přeboru, když byl s dvanácti zásahy čtvrtým nejlepším střelcem podzimu, ale také pomáhal i lomnické rezervě v okresním přeboru Sokolovska.

Radek Rychna (TJ Baník Union Nové Sedlo) – Sedmadvacetiletý brankář Nové Sedla opět patřil ke klíčovým hráčům Nového Sedla. Společně se svým kolegou Tomášem Pelechem, který ho v jeho nepřítomnosti zaskakoval, inkasovali během podzimu pouze devatenáct branek.

Zdroj: Daniel Seifert

Adam Bártl (FC Viktoria Mariánské Lázně B) – Jako jediný z viktoriánů naskočil do všech třinácti utkání podzimní části. Mladé pušce Viktorie se navíc dařilo i střelecky, když se dostala s devíti zásahy mezi desítku nejlepších střelců soutěže.

Jiří Buday (TJ Rozvoj Trstěnice) – Zkušený harcovník, který svým fotbalovým umem bavil v obnovené premiéře Trstěnic v krajském přeboru nejen spoluhráče, ale především fanoušky, když k tomu přidal šikovný středopolař pět zásahů.

Viktor Marek (TJ Sokol Citice) – V sedmnácti letech se zabydlel v základní jedenáctce Citic, když jako jediný naskočil do všech podzimních zápasů, ve kterých dvakrát skóroval.

Pavel Veselý (FK Ostrov B) - Během podzimní části opět patřil k základním kamenům ostrovské rezervy. Fotbalový srdcař jako jediný naskočil do všech třinácti bitev, ve kterých zatížil konta soupeřů třemi zásahy, čímž pomohl Ostrovu z pozice nováčka ke druhé podzimní příčce.

Kryštof Čejka (TJ Olympie Hroznětín) – Po příchodu do Hroznětína si vybojoval pevné místo v základní sestavě Olympie. Dvacetiletý fotbalista vystřídal během podzimu hned několik postů přesto vždy podal kvalitní výkon, když se tak zařadil mezi univerzály, po kterých je velká poptávka.


Načítám tabulku ...