V té se nedařilo Chodovu, tedy lídru skupiny o první až páté místo.

Na úvod dorostenci Spartaku museli skousnout porážku v bitvě se složeným týmem Lomnice a Habartova v poměru 2:3. Tím se ztenčil náskok Chodova na čele tabulky právě před složeným týmem na čtyři body body.

Ve druhém duelu finálové skupiny neudržel spřátelený výběr horalů Merklína a Abertam dvoubrankový náskok se smíšeným týmem Nejdku a Nové Role, když se po výsledku 2:2 body dělily.

V dresu horalů obstaral obě gólové radosti kapitán Vratislav Láda, za hosty se pak blýskl dvěma zásahy Jakub Pejšek. ve skupině o šesté až desáté místo si připsala vítězný vstup rezerva Sedlece, která se představila v duelu se složeným týmem karlovarské Lokomotivy a Dalovic.

Dorost Sedlece rozhodl o své výhře prakticky již během první části zápasu, kdy soupeři nastřílel pět z celkových šesti branek, když se o ně shodně podělili Vojtěch Ranš a Maikel Miko, když oba hráči dosáhli na hattrick.

Ve druhém duelu skupiny uspěla Svatava, ta zvládla důležitý souboj s Františkovými Lázněmi, kterým přichystala prohru 2:4, když se o výhru nejvíce zasloužil Max Vilhelm, který se blýskl již během prvního poločasu hattrickem.

Nadstavba, 1. kolo:

Merklín/Abertamy – Nejdek/Nová Role 2:2 (2:0). Branky: 14. a 32. Vratislav Láda (první z PK) – 60. a 85. Jakub Pejšek.

Lomnice/Habartov – Chodov 3:2 (2:2). Branky: 26. Kryštof Prouza, 36. Adam Runge, 85. Tomáš Hirsch – 17. Rudolf Voják, 28. Šimon Horák.


Načítám tabulku ...

Nadstavba 1. kolo:

Loko KV/Dalovice – Sedlec B 0:6 (0:5). Branky: 7. , 14. a 42. Vojtěch Ranš, 29. , 35. a 70. Maikel Miko.

Svatava – Františkovy Lázně 4:2 (3:0). Branky: 15. , 28. a 34. Max Vilhelm, 69. Matěj Winter – 48. a 77. Vojtěch Tomčany.


Načítám tabulku ...