Až v sedmém jarním kole krajské I. A třídy přišly Františkovy Lázně o neporazitelnost. Na půdě Pily sice dvakrát vedly, přesto nakonec odešly poraženy 2:4.

To druhý Nejdek, který se představil na půdě nováčka z Dolního Rychnova, se mohl těšit ze šestibrankové výhry, když o čisté konto přišli Nejdečané až v 89. minutě, kdy upravil na konečných 1:6 Dominik Dust.

Nejdek porazil v dohrávce pěti zásahy sdružený výběr Aše a Hazlova.
PODÍVEJTE SE: Tři góly v patnácti minutách. Nejdek přejel Aš a Hazlov

Sokolovské derby ovládly na svém stadionu Kraslice, kterým se postavil nováček ze Svatavy, ten držel s domácím výběrem krok pouze v prvním poločase, po změně stran si totiž domácí otevřeli na svém hřišti střelnici, což se promítlo i do skóre 6:1, když se o čtyři zářezy Kraslic postaral Tomáš Dočkal.

Stejnou výhru slavilo také chebské FC, které se představilo v derby se složeným týmem Aše a Hazlova, nad kterým vyhrálo 6:1, když přišlo o čisté konto v 84. minutě, kdy se do střeleckých statistik zapsal domácí Bryan Milata.

Žlutice, které nasměroval fotbalový los do Skalné, zlomili domácí výběr až po změně stran, když z toho nakonec byla výhra 3:1.

Dělba bodů se po výsledku 3:3 zrodila v bitvě rezervy chebské Hvězdy a Lokte, když se v dresu Hvězdy blýskl hattrickem Patrik Lekeš. Rezerva sokolovského Baníku ovládla derby s béčkem březovské Olympie, když dosáhla na výhru 4:0, která byla jedenadvacátou v pořadí.

Výsledky, 22. kolo:

Hvězda Cheb – Loket 3:3 (2:1). Branky: 13. , 39. a 71. Patrik Lekeš – 36. a 50. Sebastian Horváth, 45. Tomáš Klásek (PK).

Pila – Františkovy Lázně 4:2 (1:2). Branky: 35. a 73. Vlastimil Šimůnek, 64. Jindřich Podskoč, 87. Jakub Plic – 20. Václav Altman, 44. David Ščislák (PK).

Skalná – Žlutice 1:3 (1:1). Branky: 8. Matyáš Váňa – 3. Václav Černý, 57. Jakub Křížek, 67. David Eberl.

Dolní Rychnov – Nejdek 1:6 (0:2). Branky: 89. Dominik Dust – 22. Tomáš Hofman, 36. a 59. Jakub Valvoda, 65. Jakub Jílek, 70. Jakub Rutrle, 88. Jiří Schlosser.

Aš/Hazlov – FC Cheb 1:6 (0:0). Branky: 84. Bryan Milata – 47. Dominik Kiefer, 52. a 69. Vojtěch Klazar, 59. a 67. František Větříček, 80. Miroslav Podlipský.

Kraslice – Svatava 6:1 (1:1). Branky: 31. , 51. , 73. a 80. Tomáš Dočkal (čtvrtá z PK), 52. Tomáš Schwarz, 78. Tomáš Orgoník – 3. Tomáš Správka (PK).

Sokolov B – Březová B 4:0 (2:0). Branky: 20.a 47. Tomáš Mikleš, 34. Michael Krček, 80. Jan Schulz.