FK Baník Sokolov U19+U18 – FC Viktoria Mariánské Lázně B 4:0 (2:0). Branky: Mlýnek Ondřej, Švagr Adam, Heřman David, Pečinka Daniel. FK Baník Sokolov, I. poločas: Reiner - Hruška, Hašek, Pečinka, Černý - Stehlík, Pluhař- Švagr, Čížek, Sedláček - Mlýnek; II. poločas: Podolník - Hudlický, Robausch, Kraclík, Sentelík - Šustr, Richter - Šivák, Heřman, Patočka - Židov.Trenér: Karel Tichota.

V prvním poločase si baníkovci vytvořili nad soupeřem dvoubrankový náskok, když se nejdříve prosadil po samostatném úniku Čížka střelou do prázdné Ondřej Mlýnek a o chvilku později přidal druhou branku Baníku ze značky pokutového kopu Adam Švagr, který tak potrestal nedovolený zákrok na Pečinku.

Další dvě trefy přidal Sokolov po změně stran. Na tříbrankový rozdíl navýšil ukazatel skóre po rohovém kopu David Heřman a gólovou tečku udělal za zápasem Daniel Pečinka, který zužitkoval hlavou standardní situaci svého týmu.

Tomáš Provazník, sportovní ředitel FK Baník Sokolov.
Třetí liga není pro kluby v kraji vůbec jednoduchá soutěž, říká šéf Sokolova

„Po celé utkání jsme byli lepším mužstvem, bohužel jsme neměli potřebnou kvalitu v koncovce. Výsledek mohl být vyšší. Celkově utkání splnilo svůj účel,“ hodnotil utkání trenér výběru Sokolova Karel Tichota.