„V první půli jsme se dostali do vedení ve 40. minutě a domácí šli do deseti,“ připomněl Bulíček červenou kartu domácího Marka Kratochvíla. „I když jsme kluky upozorňovali, že to nic neznamená vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl, sice jsme vstřelili branku na 0:2, ale po snížení domácích nás podržel výbornými zákroky nás brankář Ondra Lysák,“ chválil výkon brankáře trenér Varů.

„Vlastně až po zmíněné brance na 1:3 se zápas zlomil a dokázali jsme vstřelit další tři branky. Vítězství je hodně cenné a proti kvalitnímu soupeři z Poříčí si ho hodně vážíme,“ říká s pokorou Bulíček. Slavia tak udržela druhé místo, když na první příčku, kterou drží ostrovská rezerva, ztrácí dva body. Ostrovský výběr, který kraluje krajské tabulce, uspěl na půdě posledních Citic, kde dosáhl na výhru 3:0.

Marian Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Slavia zamíří na půdu lídra ČFL do Hostouně

„Bylo to utkání, které díky specifickým podmínkám moc fotbalové krásy nepřineslo. Naštěstí se nám opět podařilo udržet čisté a i přes několik nevyužitých příležitostí, třikrát skórovat,“ podotkl k utkání, ve kterém ostrovská rezerva tvrdla roli favorita její trenér Štěpán Dvořák.

Překvapivou ztrátu zaznamenaly Dvory, které sice dvakrát vedly na půdě Lomnice, přesto nakonec pouze remizovaly 2:2, když o tříbodový zisk přišly až v 90. minutě, kdy se gólově prezentoval lomnický Zbyněk Joza. Pouze poločas pošilhávala karlovarská Lokomotiva na stadionu na Růžovém Vrchu po tříbodovém zisku, když vedla nad nováčkem z Trstěnic 1:0.

Po změně stran však výběr z Chebska přitlačil na koncovce a čtyřmi góly dovedl duel do výhru 4:1. Béčko Mariánských Lázní slavilo výhru 2:1 na hřišti v Drmoulu, kde udolalo výběr chodovského Spartaku a sokolovské derby přetavilo v cenný tříbodový zisk Nové Sedlo, které si odvezlo z Vintířova díky dvěma trefám Roberta Fabera výhru 3:1.

Zdroj: Daniel Seifert

„Do zápasu ve Vintířově jsme šli s jasným cílem získat všechny body. Zápas to byl především o soubojích, tak jak to u nich na malém hřišti bývá. Výsledek 3:0 je pro nás super, ale určitě jsme mohli vyhrát větším rozdílem, každopádně vítězství bereme, které nám pomůže do další zápasů,“ chválil si tříbodový zisk útočník Robert Faber.

Hroznětín měl dobře rozehraný duel na půdě Toužimi, kde dvakrát vedl, nakonec však bral po brance Tomáše Borka z 95. minuty pouze bod, když Toužim v nastaveném čase vyrovnala na 2:2.

Výsledkový servis:

Loko Karlovy Vary – Trstěnice 1:4 (1:0). Branky: 37. Jakub Kolář – 51. a 90. Jiří Buday, 57. Radek Danko, 63. Lukáš Nezval.

Mariánské Lázně B – Chodov 2:1 (1:0). Branky: 35. Tomáš Podolník (vlastní), 57. Jan Holeček (PK) – 54. Ondřej Frána (PK).

Vintířov – Nové Sedlo 0:3 (0:1). Branky: 19. a 71. Robert Faber, 74. Jakub Rau.

Citice – Ostrov B 0:3 (0:1). Branky: 24. Pavel Veselý, 73.a 82. Martin Kodajek.

Lomnice – Dvory 2:2 (1:1). Branky: 26. Michal Štěpanovský, 90. Zbyněk Joza – 15. Jan Tolar, 63. Daniel Michel.

Královské Poříčí – Slavia Karlovy Vary B 1:6 (0:1). Branky: 62. Marek Klepáček – 42. Jan Mašata, 57. Vasil Markovych, 77. Marian Geňo, 79. Tomáš Hofman, 86. Mykhaylo Markovych, 88. Philippe Prečan.

Toužim – Hroznětín 2:2 (0:0). Branky: 80. Libor Slivčák, 95. Tomáš Borek – 56. Milan Sýkora, 87. Jiří Vodrážka.


Načítám výsledky …