„Do zápasu jsme vstoupili celkem chladně, nechtělo se nám běhat, zbytečně jsme kazili jednoduché balony,“ přiznával na úvod, že vstup do derby nebyl v podání hráčů Spartaku zrovna ideální.

Jenže poté svým úvodním gólem probudil svůj tým, který následně převzal otěže utkání. „Po prvním gólu jsme se uklidnili a přestali kazit. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku a šli za stavu 2:0 do kabin,“ narážel na dvě branky, které měl na svědomí.

TJ Sokol Teplá. Ilustrační foto.
OSOBNOST DENÍKU: Bílek nasměroval Teplou k výhře čtyřmi góly

Po změně stran pak docílil Frána hattricku, na což Citice reagovaly kontaktní brankou, ale rozjetý Frána brzy zase naděje soupeře na dobrý výsledek rychle zhasl, to když se počtvrté zapsal do střelecké listiny.

„Druhý poločas jsme většinu zápasu diktovali tempo hry a šli jsme si jasně za vysokým vítězstvím,“ přidával ke druhé části duelu, po které mohl být rozdíl podstatně vyšší, ale i přesto v šatně Chodova panovala spokojenost. „Jsme moc rádi za výhru,“ poukazoval Frána. A nebylo divu. Pro Chodov to byla čtvrtá domácí výhra v soutěži, která jeho tým udržela v kontaktu se středem tabulky, na který ztrácí jeden respektive dva body.


Načítám tabulku ...