O šlágr se v něm postará chebské FC, třetí tým tabulky, který bude hostit na svém hřišti čtvrté v pořadí Nové Sedlo. A půjde o hodně. Oba týmy totiž mají shodně na svém kontě třiadvacet bodů, takže prakticky se bude hrát o pověstných šest bodů, takže hráči budou mít o motivaci postaráno.

Souboj nováčků soutěže se odehraje na hřišti u Novorolského rybníka, kde tamní jedenáctka FK vyzve spartakovce z Horního Slavkova.

Poslední celek krajské tabulky, Královské Poříčí, se postaví před svými fanoušky v rámci sokolovského derby Citicím.

Hodně zajímavý duel je nachystán na půdě chodovského Spartaku, tam se proti sobě totiž postaví dva exdivizní týmy, když Chodov vyzve na zteč předposlední Toužim. V domácím prostředí se představí Lomnice, kterou čeká z pozice favorita souboj se žlutickým Sokolem. Napilno budou mít i hráči nejdeckého FK, kteří se představí na půdě Františkových Lázní, kde je nečeká nic jednoduchého. To samé platí i o Staré Roli, která se vydá na horkou umělku chebské Hvězdy, tedy lídra krajské tabulky.

Staroroláci to budou mít hodně těžké, jelikož Hvězda disponuje hvězdně nabitým kádrem, a navíc v domácím prostředí ještě neztratila ani bod.