„Situace je teď složitá a my se jí nějak musíme podřídit. Hráčům jsme doporučili, aby se snažili sami něco po celou dobu nucené přestávky pro sebe dělat a aspoň běhat, ale sám vím, že pokud hráč nebude chtít, tak nic dělat nebude, proto společné tréninky fotbalistů jsou prostě nejlepší,“ vysvětluje předseda novosedelského Baníku Stanislav Suchý.

„Já sám mám z této situace strach, ale ne o sebe, ale o své blízké. Doba je zlá, a pokud nakažení nebudou k nám zdravým ohleduplní, tak se nic nevyřeší a situace bude i nadále nedobrá. A udržet mužstvo v kondici bude složité, ale to bude pro všechna mužstva stejné,“ přemítá nad současnou situací Suchý.

S návratem na zelená kolbiště to však nevypadá vůbec dobře, spíše naopak. „Pokud se bude soutěž dohrávat, nebo aspoň nějaká utkání, tak budeme rádi a budeme se snažit navázat na hru a výsledky, které jsme zatím předváděli a sbírali tím body,“ slibuje Suchý, pokud se opět rozjede podzimní část krajského přeboru.

„Když se na podzim už nic neodehraje, situace se uklidní a svaz nám zápasy naordinuje v jarní části soutěže, tak to budeme akceptovat a budeme i rádi, že se soutěž dohraje tak, jak má,“ přidává Suchý svůj pohled na věc, pokud by se podzimní část dohrávala v rámci jarní části.