Ten již v uplynulém ročníku dokázal vyřadit některé favority, a ani letos tomu není jinak. Fotbalisté Lokte totiž vyřadili účastníka krajského přeboru Lomnici, když ji na svém stadionu pokořili čtyřmi góly, o které se shodně podělili Robert Faber a Marek Horváth.

V sokolovském derby uspělo Nové Sedlo, které se představilo na půdě Královského Poříčí, kde dosáhlo na tříbrankovou výhru, a tím i postup do semifinále.

V hodně pozměněné sestavě, kterou Nejdek vyztužil několika dorostenci, se představil na stadionu v Krásně, kde se mu postavil do cesty účastník okresního přeboru mužů Karlovarska Bečov, který nakonec musel skousnout nejen pohárovou stopku, ale také čtyřbrankovou porážku. V kombinované sestavě naskočila do čtvrtfinále i chebská Hvězda, kterou pohárový los nasměroval na půdu hornoslavkovského Spartaku.

Tam Hvězda sice vedla díky brance Pánika, ale domácí vyrovnali tři minuty před koncem Demem. Následně tedy přišla na pořad penaltová loterie, kterou Chebané přetavili v cenný postup. Semifinále krajského poháru bude na pořadu od 14. do 16. května.

Výsledky, čtvrtfinále

Loket – Lomnice 4:2 (2:0). Branky: 11. Faber Robert, 29. Faber Robert, 61. Horváth Marek, 81. Horváth Marek – 53. Janovský Josef, 63. Novák Lukáš.

Královské Poříčí – Nové Sedlo 0:3 (0:2). Branky: 6. Sliško Dušan, 39. Kaňok Radek, 89. Suchý Stanislav (PK).

Bečov – Nejdek 1:4 (0:1). Branky: 78. Borek Tomáš – 30. Neudert Filip, 50. Schlosser Jiří, 56. Vašek Jan, 76. Jílek Jakub.

Horní Slavkov – Hvězda Cheb 1:1 (0:0) – PK 5:6. Branky: 87. Deme Daniel – 73. Pánik Matěj.