Měla ho na svědomí rezerva Svatavy, která si drze vyšlápla na svém hřišti na páté Oloví, kterému přichystala prohru 4:1. Tím zapsala na svůj okresní účet třetí výhru v soutěži. Šlágr kola, který hostila rezerva chodovského Spartaku, ovládl Horní Slavkov, který bitvu Spartaků přetavil v dvoubrankovou výhru, čímž se tak udržel na první příčce tabulky. Na záda mu stále dýchá druhý v pořadí Habartov, který se tentokrát na tříbodový zisk překvapivě hodně zapotil, když na svém stadionu udolal Jindřichovice 1:0.

Z vítězství se o víkendu radovali také fotbalisté Krajkové, kterým se postavilo do cesty Krásno, tedy poslední tým tabulky. Krajková rozhodla o své výhře 3:2 až po změně stran, kdy nastřílela soupeři všechny branky, když vedla 3:0. Krásno se však nevzdalo a v závěru dvěma góly zmírnilo prohru na rozdíl jediné branky. Bitvu záložních týmů, kterou hostila Lomnice, kam dorazil Dolní Rychnov, ovládla lomnická rezerva, která dosáhla na výhru 3:1.

Okresní přebor Sokolovska

Svatava B – Oloví 4:1 (3:1). Branky: 4. a 8. Robausch Adrien (1 PK), 13. Proft Miroslav, 81. Fišer Josef – 18. Hofman Jakub.

Lomnice B – Dolní Rychnov B 3:1 (1:1). Branky: 39. Joza Zbyněk, 76. Veselý Martin, 82. Ohibský Michal – 7. Čech Jan.

Habartov – Jindřichovice 1:0 (1:0). Branka: 28. Houdek Daniel (PK).

Chodov B – Horní Slavkov 0:2 (0:0). Branky: 59. Vašíček Jaroslav, 82. Huňat Radim (PK).

Krajková – Krásno 3:2 (0:0). Branky: 7. Svoboda Lukáš, 60. a 70. Faško Martin – 74. Tvaroh Stanislav, 82. Schlossbauer Roman (PK).


Načítám tabulku ...