Ten vstoupil do utkání velmi dobře. Už v šesté minutě vedl o tři branky, když se třikrát zapsal do střelecké listiny sedmnáctiletý mladíček v trikotu Skalné Jakub Frič. „Určitě to potěší,“ řekl po fotbalovém majstrštyku Jakub Frič a s úsměvem pokračoval: „Takto rychlý hattrick jsem dal možná tak v přípravce.“

Výběr KKFS - Pražský FS 1:1 (0:1) - PK 5:4.
Úspěšný penaltový rozstřel poslal Výběr KKFS do semifinále UEFA Regions´ Cupu

Béčko FC Cheb se však nevzdalo a dokázalo do konce prvního poločasu srovnat na 3:3. „Vyrovnání nás nerozhodilo, pořád jsme hráli svou hru,“ upozorňoval Frič.

A věděl, o čem mluví. Rezerva Skalné totiž soupeře přejela a nasázela mu dalších sedm branek, jednu z nich měla na svědomí opět mladá puška skalenského výběru, která si tak připsala na účet čtyři vstřelené branky.

„Ještě zatím nevím, ale určitě to něco bude stát,“ dodal závěrem, co bude muset složit za vstřelené branky do týmové kasy.

Dvory postoupily do finále krajského poháru KKFS.