A bylo se na co dívat. Lídr tabulky z Bukovan překvapivě ztrácel na svém stadionu.

V bitvě s Habartovem uhrál pouze nerozhodný výsledek 2:2, když následně propadl v penaltovém rozstřelu, který Habartov přetavil v druhý bonusový bod.

Šlágr kola, která hostila Lomnice, která zhlédla bitvu rezervních týmů, když se lomnickému béčku postavila rezerva Nového Sedla, přetavil v cenný bodový zisk domácí výběr, který slavil výhru 2:0, čímž se na rezervu Nového Sedla, které patří druhá příčka bodově dotáhl, když se posunul na příčku třetí.

Hájek o víkendu uspěl na půdě Štědré, kde urval výhru 1:0.
Abertamy zvládly hit kola. Sedmi góly smetly Stanovice, doma ještě neinkasovaly

Naopak sedmou prohru v soutěži zaznamenalo Oloví, které neuspělo na půdě svatavského béčka, kde prohrálo 2:4, když k tomu přispěl hattrickem Max Vilhelm. Zpět na vítěznou vlnu se navrátila Krajková, která o víkendu připsala šestou podzimní výhru, když přetavila výjezd na půdu Jindřichovic ve vítězství 3:0.

Bitvu tabulkových sousedů, která byla k vidění v Krásně, kde se představil záložní tým Dolního Rychnova, opanovali nakonec hosté, když dosáhli na výhru 3:2, kterou hostům zařídil přesnou ranou v 90. minutě Stanislav Poroshenko.

Stará Role – Nejdek B 4:2 (2:1).
OBRAZEM: Jáchymov senzačně smázl Dalovice, Stará Role zvládla šlágr kola

Výsledkový servis:

Svatava B – Oloví 4:2 (2:0). Branky: 4. Antonín Szabo, 35. , 53. a 63. Max Vilhelm – 55. Daniel Reger, 84. Martin Dědek.

Lomnice B – Nové Sedlo B 2:0 (1:0). Branky: 7. Martin Veselý, 86. Stanislav Hauf.

Krásno – Dolní Rychnov B 2:3 (1:2). Branky: 15. Michal Němček, 55. Roman Schlossbauer – 23. a 90. Stanislav Poroshenko, 25. Jan Kříž.

Jindřichovice – Krajková 0:3 (0:2). Branky: 9. Dominik Pleier, 15. Lukáš Svoboda, 47. Martin Faško.

Bukovany – Habartov 2:2 (0:1) – PK 6:7. Branky: 52. Daniel Psota, 56. Jiří Kukla (PK) – 32. Josef Křepela, 48. Lukáš Nýdl.


Načítám tabulku ...