A to doslova. Závěrečné kolo podzimní části totiž postavilo proti sobě vedoucí tým tabulky FC Cheb B a právě druhou Křižovatku.

V sázce tak bylo nejen cenné vítězství, ale také podzimní mistrovský titul soutěže. Za ním vykročila Křižovatka velmi rázně, když na půdě rezervy chebského FC šla do vedení již v 1. minutě, kdy se do statistik zapsal Jan Sova.

Před koncem první půle pak poslal Křižovatku do dvoubrankového vedení Lukáš Metlický a husarský kousek byl na světě, když domácí dokázali pouze snížit v závěru duelu Jakubem Raffou.

Křižovatka tak po výhře zakončila podzimní část na prvním místě, zatímco FC Cheb B se musel spokojit pouze se ziskem podzimního vicemistra tabulky.

Bronz si udržel po první polovině soutěže Vojtanov, který hostil před svými fanoušky Bukovany, s nimiž však musel smazávat dvoubrankové manko, což se mu povedlo. Po nerozhodném výsledku nechal soupeře vypít pověstný kalich hořkosti až do dna, když urval druhý, bonusový bod v následném penaltovém rozstřelu.

Překvapení na závěr podzimní části si přichystal předposlední Hrozňatov, který se vydal k derby na stadion Kynžvartu.

Tam rozhodl o svém čtyřbrankovém vítězství až po obrátce stran po zdařilé závěrečné dvacetiminutovce, kdy vstřelil všechny své brankové radosti, čímž dosáhl na třetí výhru v první části soutěže.

Závěr podzimní části se vůbec nepovedl týmu Tří Seker, který zamířil k podzimní derniéře na stadion Kraslic, kde se utkal s tamním béčkem, od kterého vyfasoval na cestu zpět do fotbalové rance osm branek, když hattrickem k tomu přispěl kraslický kanonýr Aleš Knop. Stejný počet branek pak zaznamenaly i poslední Luby, kterým zhořklo závěrečné podzimní kolo na půdě Teplé, kde osmkrát lovily balon ze své branky.

Nedařilo se ani výběru Krajkové. Ta zamířila na stadion desátých Jindřichovic, kde nakonec musela překvapivě skousnout půl tuctu branek, když pro domácí výběr to byla čtvrtá podzimní výhra.

Výsledky, 11. kolo

Jindřichovice – Krajková 6:0 (4:0). Branky: 12. Fojtík Petr, 21. a 32. Štěpánek Petr, 23. Lavrenčík Jaroslav, 50. Šalda Dominik, 55. Dražovský Tomáš.

FC Cheb B – Křižovatka 1:2 (0:2). Branky: 84. Raffa Jakub – 1. Sova Jan, 41. Metlický Lukáš.

Kynžvart – Hrozňatov 1:4 (0:0). Branky: 60. Kucik Ondřej – 70. a 75. Danč Hynek, 88. Kaššai Jiří, 89. Břicháček Petr.

Teplá – Luby 8:0 (3:0). Branky: 13. a 60. Koutecki Jan, 41. Mydloch Slávek, 43. Pelikán David, 49. Štefan Ladislav, 56. a 71. Rác Milan, 87. Švábek Petr.

Vojtanov – Bukovany 2:2 (0:2) – PK 5:4. Branky: 49. Král Zdeněk, 63. Šimeček Petr – 1. a 31. Zronek Jakub.

Kraslice B – Tři Sekery 8:2 (3:0). Branky: 3. a 88. Větrovec Lukáš, 20. Kabelka Radim, 41. Kučera Aleš, 51. , 62. a 85. Knop Aleš, 75. Boreš Rostislav (PK) – 67. a 78. Štěpánek Michal.