Vedoucí Abertamy, které hostily v roli favorita výběr Kyselky, sice měly více šancí než tým z Poohří, ale všechny je zneškodnil bravurními zákroky brankář Kyselky.

Nakonec však zůstaly tři body v horské oblasti, když se o to nechtěně zasloužili hosté, kteří po rohovém kopu Samuela Mitterpacha vstřelili vlastní branku, čímž tak prohráli 0:1.

To Počerny měly duel na půdě Krásného Údolí dobře rozehrán, když se ujaly vedení ve 13. minutě. Poté však zaúřadovala vyšší moc v podání počasí, když vydatný déšť, který se prohnal nad stadionem Krásného Údolí, způsobil, že se duel nedohrál, a tak se bude dohrávat v náhradním termínu.

Zapotil se také do té doby třetí Hájek, který se představil na stadionu v chyšském podzámčí, kde se střetl s tamní rezervou. Tu nakonec zlomil po změně stran, kdy dvěma zásahy dvou minut rozhodl o své výhře 2:1, a to domácí výběr hrál od 25. minuty po vyloučení o desíti hráčích.

Bodově ztrácely také čtvrté Stanovice, které nasměroval los do Žlutic, kde se jim postavila tamní rezerva. S tou nakonec vyválčily bod po nerozhodném výsledku 3:3, i přesto, že domácí dohrávali od 67. minuty po vyloučení o deseti hráčích. Stejný výsledek padl také v duelu Štědré a rezervy kolovského Ajaxu.

Kolováci během duelu museli třikrát dotahovat jednobrankové manko, což se jim povedlo, a v bitvě tabulkových sousedů uzmuli sedmnáctý bod v soutěži.

Kousek od bodového zisku byly před svými fanoušky Potůčky, tedy poslední tým tabulky. Horalé dokázali dvakrát hosty z Otročína brankově docvaknout, ale nakonec Otročín rozhodl o své výhře 4:3 v 79. minutě, kdy vsítil vítěznou trefu Jiří Pavlík.

Výsledky, 24. kolo:

Abertamy – Kyselka 1:0 (0:0). Branka: 81. Samuel Mittperpach.

Žlutice B – Stanovice 3:3 (2:1). Branky: 33. a 75. Adrian Čech, 41. Tomáš Svoboda – 15. Benjamin Vondráček, 47. a 51. Václav Klauz.

Chyše B – Hájek 1:2 (0:0). Branky: 61. Jan Burda – 71. Tomáš Bahleda, 73. Jiří Kníže.

Štědrá – Kolová B 3:3 (1:1). Branky: 25. Tomáš Vošta, 50. marek Kováč, 78. Jansa – 36. Radek Sochůrek, 60.a 81. Martin Gabriel.

Krásné Údolí – Počerny 0:1 (nedohráno).

Potůčky – Otročín 3:4 (2:2). Branky: 29. Štefan Pješčák, 44. a 69. Miroslav Šípek – 2. Slávek Mydloch, 27. Stanislav Zeman (vlastní), 55. Daniel Oslík, 79. Jiří Pavlík.


Načítám tabulku ...