Fotbalisté Sedlece si se svou jarní neporazitelností pohrávali ve šlágru kola s nejdeckou rezervou, kdy se proti sobě postavily dva nejlepší týmy tabulky.

Nakonec je spasil střídající žolík Lukáš Berger, který v 90. minutě rozesmutnil nejdecký výběr, když srovnal na konečných 2:2, čímž tak protáhl jarní neporazitelnost svého týmu na sedm utkání v řadě.

Na chlup stejně si počínala také hroznětínská rezerva, které taktéž ještě neokusila v jarní polovině soutěže hořkost porážky.

Tentokrát béčko Hroznětína neudrželo dvoubrankový náskok v duelu se Starou Rolí, se kterou remizovalo 2:2, čímž se ve vyrovnané tabulce propadlo na pátou příčku.

Na třetím místě se udržel Bochov, který si vyšlápl na oslabené Dalovice, které dorazily k duelu ve slátané sestavě, přesto Bochováky řádně potrápily. Bochovští dosáhli na cennou výhru díky hattricku Lukáše Pehy, když tak mohli slavit dvanáctou výhru v soutěži.

Dvorská rezerva udělila Sadovu lekci z produktivity. | Video: Daniel Seifert

Napilno měla také Útvina, kterou nasměroval fotbalový los na půdu předposledních Děpoltovic, kde musela po 8. minutách dohánět dvoubrankové manko, což se nakonec povedlo, když po výsledku 2:2 si odvezla cenný bod.

Béčko Dvorů uštědřilo Sadovu, který sice nebyl horším týmem, pořádnou lekci z produktivity, když hostující tým nastřelil několikrát konstrukci dvorské svatyně, zatímco domácí výběr mířil vesměs přesně, což se promítlo i do konečného skóre, které Dvory opanovaly v poměru 6:0.

Další cenný bodový zisk přihodily na svůj okresní účet Božičany, které se představily v Jáchymově, kde dosáhly na výhru o dvě branky, přesněji 3:1.

Premiérové jarní výhry se dočkali horalé z Merklína, když uspěli na půdě Bečova, kde zvítězili 4:2, když si tak mohli po dlouhé době užít vítězný pokřik, který však byl teprve čtvrtým v soutěžním ročníku.

Výsledky, 21. kolo:

Děpoltovice – Útvina 2:2 (2:1). Branky: 3. Tomáš Kolařík, 8. Martin Schmitt – 20. Patrik Janoušek, 74. Martin Michalec.

Hroznětín B – Stará Role 2:2 (2:0). Branky: 17. a 36. Jan Eret – 53. Filip Feldigel, 80. Jakub Hudec.

Dvory B – Sadov 6:0 (3:0). Branky: 8. a 52. Zdeněk Mudra, 16. Martin Kroupa, 38. a 85. Michal Holcman, 61. Dalin Schönwälder.

Sedlec – Nejdek B 2:2 (1:0). Branky: 31. Sammy Farid – 90. Lukáš Berger – 55. Petr Ševčík, 72. Antonín Mandous.

Bochov – Dalovice 3:2 (1:1). Branky: 40. , 70. a 78. Lukáš Peha (třetí z PK) – 22. Tomáš Stolín, 65. Miroslav Nekoranec.

Bečov – Merklín 2:4 (2:2). Branky: 20. Jakub Berky, 45. Lukáš Pražák – 32. Daniel Horváth, 35. Martin Nedoma, 65. Milan Skoupý, 85. Lukáš Valčík.

Jáchymov – Božičany 1:3 (0:2). Branky: 59. Michal Günther – 33. Nazar Kalynych, 37. Marek Hůlka, 70. Martin Kabele.

Dvorská rezerva udělila Sadovu lekci z produktivity


Načítám tabulku ...