Do áčkové skupiny pravou nohou vstoupila rezerva Chodova, která uspěla v bitvě se Svatavou, když ji porazila 4:1, a do tabulky zapsala velmi cenné tři body.

To ve druhém duelu, ve kterém hostil na svém stadionu Horní Slavkov rezervu Nového Sedla, se odehrálo pouze pět minut, když za stavu 1:0 pro domácí byl zápas předčasně ukončen pro nedostatek hráčů soupeře. Ten dorazil k utkání v osmi hráčích, ale kvůli zranění pak nesplnil kvótu nejméně osmi hráčů.

TJ Sokol Teplá, okresní přebor mužů Chebska.
Souboj Davida a Goliáše proměnila Teplá v exhibici, zničila Milhostov

Pohárová soutěž, sk. A

Chodov B – Svatava 4:1 (1:0). Branky: 25. Fečo Filip, 57. Fojtík Roman, 83. Frána Ondřej, 87. Rechtorík Zdeněk – 64. Kováč Jan.

Horní Slavkov – Nové Sedlo B 1:0 (1:0). Branka: 2. Miroslav Vondrys (5. minutě byl zápas ukončen).

To v béčkové skupině bylo na pořadu o víkendu pouze jedno utkání, ve kterém potěšilo Oloví své fanoušky, jichž se sešlo na duel s rezervou Dolního Rychnova padesát, vysokou výhrou 6:2, když k ní přispěl třemi góly Filip Havlík.

Pohárová soutěž, sk. B

Oloví – Dolní Rychnov B 6:2 (2:2). Branky: 12. , 32. a 51. Havlík Filip, 20. a 58. Hofman Jakub, 80. Puchýř Miroslav – 23. Reismüller David, 44. Dust Dominik.