Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Padaly branky, karty a nakonec musely dorazit i dvě záchranky, když nakonec vyhrála Stružná v poměru 3:2.

„Na to, v jaké sestavě jsme dorazili, tak jsme po pravdě čekali, že nás Kyselka přejede jako nic,“ smál se nejlepší hráč utkání Štefan Brančík.
A měl k tomu řádný důvod. Jeho tým přežil úvodní tlak týmu z Poohří a poté dvakrát gólově udeřil. Nejdříve potrestal hrubku kapitána Kyselky Františka Untermüllera Štefan Brančík a poté po dalším propadnutí kyselské obrany skóroval Julius Peha.

„Zvládli jsme úvodní tlak a potom přišla první gólová situace a tím jsme Kyselku zaskočili. Navíc se nám dařilo zachytávat střed hřiště a z následných brejků hrozit a z toho pramenila i druhá branka. Nutno podotknout, že jsme měli i hodně fotbalového štěstí, řekl bych, že to byl náš nejlepší poločas sezóny,“ pochvaloval si Brančík.
I druhý poločas načala náporem Kyselka, z čehož vytěžila kontaktní branku, o kterou se zasloužil v 71.minutě Ondřej Toušek.

„Druhý poločas začal opět tlakem Kyselky a my jsme začali odcházet i fyzicky a domácí toho dokázali brankově využít,“ smutně poznamenal Brančík a k tomu připojil: „Poté přišla dvě po sobě jdoucí zranění Petra Janáčka a Richarda Weisera, nutno podotknout, že to bylo bez zavinění domácích hráčů, ale ani to nás nepoložilo a vsítili jsme třetí branku,“ poukazoval Brančík.

Stružná však kvůli zranění musela řádně míchat posty. „Museli jsme po zranění našich hráčů pořádně zamíchat sestavou, a aby toho nebylo málo, přišlo i vyloučení Tomáše Brančíka a zápas jsme dohráli v deseti. „Právě v oslabení Stružná inkasovala podruhé, když se střelecky prosadil František Vandák.

„Kyselka ještě trochu zdramatizovala utkání, ale víc už nestihla a my jsme dotáhli zápas do vítězného konce. Zraněným klukům přejeme brzké uzdravení,“ dodal k utkání struženský ´Pišta´.

SK Kyselka - TJ Stružná 2:3 (0:2). Branky: 71. Funk Martin, 83. Vandák František - 9. a 73. Brančík Štefan, 30. Peha Julius. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 25.

Kyselka: Jakubík - Bláha, Eder, Untermüller, Diviš - Fiala, Hlaváč, Labík, Tůma - Funk, Toušek (stř. Paulus, Vandák, Ďurian).
Stružná: Rypar - Josef Hejhal, Hlavatý, T. Brančík, Jan Hejhal - Draský, Štěch, Janáček, Weiser - Št. Brančík, Peha (stř. Dotzauer, Rendl, K. Brančík).

Výsledkový servis, III. třída

III. třída, skupina A, 5. kolo
Hájek - Abertamy 2:7 (0:3). Branky: 80. Barth Rudolf, 88. Kubrycht Jan - 22. a 56. Bauer Jaroslav, 36. Rác Patrik, 39. a 67. Lakatoš Zdeněk, 55. Opluštil Tomáš, 86. Manlík František.
Sadov - Potůčky 2:2 (0:1) - PK 3:5. Branky: 66. Filip Jakub, 73. Lehečka Jiří - 7. a 85. Malý Petr.

III. třída, skupina B, 5. kolo
Stanovice - Kolová B 2:5 (1:1). Branky: 1. Langmaier Radek (PK), 62. Kyliánek David - 48. a 79. Šebeš František, 42. Zeman Aleš (PK), 56. Kaksch Rudolf, 74. Bledý Josef.
Štědrá - Útvina 6:4 (2:2). Branky: 17. Hotěk Miloslav, 35. a 65. Profant Vít (1 PK), 52. a 67. Machala David, 73. Debellis Radek - 37. a 42. Staněk Patrik, 74. Lipavský Ladislav, 85. Hudec Vladimír.
Krásné Údolí - Otročín 4:0 (1:0). Branky: 28. , 74. a 84. Olejník Pavel, 55. Vlček Dominik.
Kyselka - Stružná 2:3 (0:2). Branky: 71. Funk Martin, 83. Vandák František - 9. a 73. Brančík Štefan, 30. Peha Julius.