V áčkové skupině nakonec dosáhl na celkový triumf Horní Slavkov. Ten sice na půdě Svatavy prohrával o dvě branky, ale nakonec to byl on, kdo se radoval z vítězství, když čtyřmi zásahy dokázal urvat výhru v poměru 4:2.

Ilustrační foto.
Březová se loučila ve velkém stylu, ve šlágru rozstřílela Starou Roli

Svatavu však nepovedený závěr sezony nemusí nijak mrzet, jelikož od příští sezony bude válčit v krajské I. B třídě, kde nahradí rezervu Chodova, která postup odmítla. Derby záložních týmů přetavil ten chodovský v jednoznačnou záležitost, když béčko Nového Sedla rozmetal vysoko 8:0.

Sokolov se o víkendu proměnil v běžeckou baštu. Doslova. Na programu tam byl oblíbený Sokolovský BMW Group 1/4maraton, který nově doplnil 1/2maraton.
NAJDETE SE? Sokolov se proměnil v běžeckou baštu

V béčkové skupině se radovalo již s předstihem z prvenství Oloví, a tak se odehrálo pouze jediné utkání, které přetavila ve vítězství 2:0 na půdě Jindřichovic Krajková, která tak brala druhé místo.

Pohárová soutěž, sk. A

Chodov B – Nové Sedlo B 8:0 (2:0). Branky: 37. Roulich Tomáš, 44. Kastl Martin, 58. a 83. Fojtík Roman (1 PK), 71. a 74. Frána Ondřej, 78. Laur Petr, 89. Fečo Filip.

Svatava – Horní Slavkov 2:4 (2:2). Branky: 10. a 14. Tlamsa Tomáš – 16. Němček Michal, 20. Kapura Petr, 82. Urban Karel, 90. Šereda Lukáš.

Pohárová soutěž, sk. B

Jindřichovice – Krajková 0:2 (0:1). Branky: 1. Pleier Dominik, 50. Maršík Jan.