Nezbývá, než se nechat překvapit. Co už ale nyní víme, je fakt, že nás čeká celá řada strujících fotbalových utkání, o kterých se zcela jistě bude mluvit nejen mezi žáky hodně dlouho. 

Že mohou zvítězit i nováčci v soutěži, dokázali v minulém ročníku právě hoši ze Šumperka. Na republikové finále postoupili poprvé ve dvaadvacetileté historii turnaje a rovnou vystoupali až na samý vrchol. „Je to výborný ročník. Asi nejlepší, co jsem měl,“ pronesl po triumfu pyšný kouč Petr Strnad.

McDonald's Cup, 23. ročník."Tihle kluci jsou neskutečně dobře trénovatelní. Je to výběr kluků z okresu Šumperk, vyzobaní z dědin okolo města. Trénujou prakticky dvakrát denně, dopoledne ve škole, odpoledne na stadionu," prozradil recept na úspěch Petr Strnad.

Ani letos nebude o motivaci nouze. Pro vítěze jsou totiž jako každý rok připravené fantastické ceny. 

V McDonald's Cupu ve dvou věkových kategoriích nastupuje do turnaje téměř 80 tisíc chlapců a děvčat ve věku 6-11 let. Turnaj se hraje na takřka čtyřech tisících základních školách České republiky a stále se zapojují další.

Pokud se chcete zúčastnit této unikátní fotbalové soutěže, přihlaste se na své základní škole u třídního učitele nebo u učitele tělocviku.

Veškeré informace o turnaji a registraci najdete také na oficiálních stránkách www.mcdonaldscup.cz.