Pátým kolem pokračoval okresní přebor fotbalistů. Do čela soutěže se po vysokém vítězství na hřišti Olympie Březová dostali fotbalisté Dolního Rychnova. Doposud vedoucí tým okresu, mužstvo Nového Sedla, klopýtlo na hřišti Kaceřova. Ten se vítězstvím propracoval na třetí místo přeboru. Bez bodu na posledním místě tabulky zůstávají fotbalisté krásenského „béčka.
Sokol Kaceřov – BU Nové Sedlo B 3:2 (2:0). Domácí pokračují v dobrých výkonech v této sezoně. Dařilo se jim i v duelu proti vedoucímu týmu tabulky. Už v prvním poločase vedli o dvě branky a utkání se jim i ve druhém poločase povedlo dotáhnout do vítězného konce. Branky: Kouba, Burda, Hamouz – Burda, Procházka, rozhodčí: Stodola (bez karet), diváků: 30.
Dynamo Krajková – Sokol Šindelová 4:2 (2:1). Hosté hráli kvůli nedostatku hráčů téměř celý první poločas pouze v deseti. Ve svém azylu v Habartově Krajkovští chtěli hned od počátku využít početní převahy a byli aktivnější, hosté hrozili z rychlých protiútoků. Byli to nakonec domácí, kteří šli ve 30. minutě do vedení. Hosté vyrovnali z nařízeného pokutového kopu o 3 minuty později, ale v poslední minutě prvního poločasu opět inkasovali. Ve druhém poločase se jim již nepodařilo zvrátit průběh zápasu. Za domácí skóroval dvěma trefami Císler, po jedné brance přidali Rozmahel a Petrus. Za hosty se trefili Gubčo a Dzurko. Utkání řídil hlavní rozhodčí Šmat. ŽK: 3:2. Utkání přihlíželo 60 diváků.
Baník Svatava – Sokol Chlum Sv. Maří 4:1 (2:0). Předposlednímu týmu tabulky z Chlumu nedali domácí šanci a bezpečně vyhráli. Dvě branky domácích vsítil Mráz, jednu přidali Pisár a Rajtšlégr. Za hosty korigoval Petrů. Před 30 diváky řídil utkání rozhodčí Košina, který udělil domácím tři žluté a jednu červenou kartu. Hosté odešli potrestáni dvěma žlutými kartami.
OSS Lomnice B – Baník Krásno B 6:1 (4:1). Krásenské béčko nebodovalo ani ve svém pátém utkání v soutěži. Tentokrát podlehlo vysokým rozdílem na hřišti Lomnice. Za domácí se zaskvěl hattrickem Vondruška, další branku přidali Štěpánovský a Matoušek. Jednu branku si hosté vstřelili sami. Čestný úspěch Krásna zaznamenal Poplštein. Rozhodčí Adamec, ŽK 0:1, 50 diváků.
Baník Krásno – SK Oloví 2:2 (1:1). Za domácí skórovali Urbánek a Charvát, za hosty Dufek a Doboš. Utkání rozhodoval sudí Aubrecht. ŽK 0:1, 50 diváků.
Baník Král. Poříčí B – 1.FC Vřesová 3:0 (1:0). Domácí se ujali vedení v prvním poločase, po přestávce přidali do vřesovské sítě další dvě branky, a připisují si tak tři body. Branky: Kočí, Kirchner, Thiele, rozhodčí: Hányš, ŽK 2:0, utkání sledovalo 30 diváků.
Olympie Březová B – SK Dolní Rychnov B 0:6 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase předvedli hosté gólovou smršť. Tři branky vstřelil Szako, dvě Sedláček, jednu přidal Veršecký. Rozhodčí Košina udělil celkem 7 žlutých karet, čtyři domácím, tři hostům. Utkání sledovalo 100 diváků.
FK Jindřichovice – Spartak H. Slavkov B 2:3 (1:1). Po remízové první půli se hostům podařilo přidat další dvě branky, domácím jedinou, a tak tři body putují do Horního Slavkova. Branky: Surový, Potočný – Řepka, Pinc, Dirga. Rozhodčí: Grujbár , ŽK 2:1, 40 diváků.

Okresní přebor žáků (3. kolo)
Olympie Březová – Baník Bukovany 5:1 (3:1). Góly: nehlášeno, rozhodčí: laik
SK Dolní Rychnov – Rotas Rotava 1:9 (1:7). Branky: Kokoška – Duračinský 4, Salay 2, Kabelka, Knop, Cichocki. Rozhodčí: Košina, diváků: 10.
Baník Svatava – Sokol Citice 0:5 (0:4). Branky: Dunka 2, Muchna, Rosenberg, Gábor. Rozhodčí: Košina. Diváků: 30.
BU Nové Sedlo – Dynamo Krajková 3:0 (2:0). Branky: Rychna, Petřík, Lakatoš. Rozhodčí: Sieber (ŽK 2:0). Diváků: 30.
Baník Král. Poříčí – OSS Lomnice 5:1 (2:0). Branky: Mucha, Friml, Marci, Gyurics, Vršecký – Ohibský. Rozhodčí: Hányš, 10 diváků.