Ve středu měl okresní fotbalový přebor na programu další, tentokrát předehrávané 15. kolo (celkem už šesté). Dolní rychnov potřvrdil svou vedoucí pozici vysokým, vítězstvím nad krajkovou. Druhý celek tabulky, nové sedlo, podlehlo na svém hřišti doposud čtvrtému celku tabulky Královskému poříčí a tato porážko ho odsunula až na páté místo tabulky. V dobrývh výkonech pokračoval Kaceřov, který si přivezl vysokou výhru z Vřesové a posunul se už na druhé místo okresu. V duelu dvou posledních týmů tabulky se nepodařilo využít domácí prostředí krásenskému béčku v duelu s Chlumem a „upevnilo“ si tak svou pozici na chvostu soutěže.

Baník Král. Poříčí B – BU Nové Sedlo B 4:1 (1:1). Domácí o svém vítězství rozhodli po remízovém prvním poločase ve druhé půli, kdy nastříleli svému soupeři tři góly. Branky: Roman a Milan Mikyskové, Jelínek, Reitmaier – Krejčí. Rozhodčí: Pešek, ŽK 2:1, 20 diváků.

Olympie Březová B – Baník Krásno 6:1 (1:1). V utkání se zaskvěl svým hattrickem domácí Walter, po jedné brance přidali Hulák, Nedbal a Čučman. Za hosty se trefil Trnka.Utkání řídil rozhodčí Stodola. ŽK 1:0, 30 diváků.

FK Jindřichovice – OSS Lomnice B 1:0 (0:0). Domácí rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase Bigasem. Hlavní rozhodčí Sieber udělil po dvou žlutých kartách na obou stranách. utkání přihlíželo 40 diváků.

Spartak H.Slavkov B – Baník Svatava 2:1 (1:0). Za domácí skórovali Valta a Bajer, za hosty Mráz. Rozhodčí Cvrk, ŽK 1:1, ČK 0:1, 40 diváků.
SK Dolní Rychnov B – Dynamo Krajková 5:1 (3:1). Vedoucí celek tabulky zvládl i své další domácí vystoupení. Branky: Klemm 2, Sedláček, Šimků, Vogl – Podlaha. Rozhodčí: Šmat, ŽK 0:1, 30 diváků.

1.FC Vřesová – Sokol Kaceřov 1:7 (0:6). Hosté nasázeli domácím už v prvním poločase šest branek, ve druhém se utkání v poklidu dohrávalo. Svým vysokým vítězstvím se propracovali na druhou příčku tabulky, se ztrátou dva body na vedoucí dolní rychnov. Branky: Sedláček – Hamouz 3, Kunz 2, Pokorný, De Luca. Rozhodčí Eliáš udělil na každé straně jednu žlutou kartu. Zápas sledovalo 30 diváků.

SK Oloví – Sokol Šindelová 5:0 (3:0). Branky: Dufek, Valach, Filandr, Doboš, vlastní. před 40 diváky řídil utkání rozhodčí Melničuk, který uděli dvě žluté karty na straně hostí.

Baník Krásno B – Sokol Chlum Sv.Maří 1:4 (0:1). V duelu posledních dvou mužstev soutěže byli úspěšnější fotbalisté Chlumu, kteří si připasli první vítězství v soutěži a poskočili tak na 14. místo. Branky: Ruppert – Krajčík 2, Petrů 2. Rozhodčí: Sedláček, ŽK 2:0, ČK 1:0, 10 diváků.