BU Nové Sedlo B – SK Dolní Rychnov B 6:2 (3:1). Domácí celek se vysokým vítězstvím vyhoupl na třetí místo tabulky. Branky: Srp 2, Hajdu 2, Gbur, Gvizd – Szako, Šťáhlavský ml. Rozhodčí: Magula, ŽK 1 : 1, 30 diváků.
1.FC Vřesová – Spartak H. Slavkov B 4:2 (1:1). Domácí rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase. V utkání se střelecky dařilo Obdržálkovi, který vsítil tři branky. Jednu trefu za domácí připojil Kania. Za hosty skórovali Čepička a Uhrin. Utkání řídil před 30 diváky rozhodčí Grujbár. ŽK: 1:0.
SK Oloví – FK Jindřichovice 1:1 (0:1). Hosté se ujali vedení v prvním poločase Potočným. Domácím se podařilo po přestávce vyrovnat Dobošem. Rohodčí Cvrk udělil po jedné žluté kartě na každé straně. Zápas sledovalo 50 diváků.
Baník Krásno B – Olympie Březová B 2:4 (1:3). Krásenské „béčko“ nebodovalo ani ve svém devátém utkání v soutěži. Za domácí skóroval dvakrát Urbánek, za hosty se dvakrát trefil Štrébl, dvě branky připojil i Mannert. Utkání bez žlutých karet řídil rozhodčí Fridrich. Utkání bylo přítomno 20 platících diváků.
Sokol Chlum Sv. Maří – Baník Král. Poříčí B 3:7 (2:4). Diváci viděli v tomto utkání celkem 10 branek. Za domácí se dvakrát trefil Saska, jeden zásah do hostující sítě připojil Petrů. Za hosty vstřelil hattrick Koněvalík, dvakrát byl úspěšný Hartman. Po jedné brance přidali Hüttl a Thiele. Rozhodčí: Magula, ŽK 2:2, 30 diváků.
Sokol Šindelová – Baník Krásno 1:3 (1:0). Po domácí prohře v minulém kole na domácím hřišti si fotbalisté krásenského „áčka“ spravili chuť na půdě Šindelové. Utkání rozhodli ve svůj prospěch třemi brankami ve druhém poločase. Za domácí skóroval Gubčo, za hosty dvakrát Malý, jednou Drobný. Zápas bez žlutých karet řídil před 20 diváky rozhodčí Cvrk.
Sokol Kaceřov – OSS Lomnice B 3:3 (0:1). Vedoucí celek tabulky prohospodařil v domácím prostředí dva body, přesto zůstává v čele tabulky s dvoubodovým náskokem na Královské Poříčí. Branky: Jánošík, Kubát, R. Hamouz – Pitner 2, Malinkovič. Rozhodčí: Magula, ŽK 2:0. Diváků: 30.
Dynamo Krajková – Baník Svatava 1:2 (1:1). Svatavští strhli vítězství na svou stranu ve druhém poločase. Branky: Hrouda – Mráz, Vavrek. Rozhodčí: Stodola, ŽK 2:2, 40 diváků.

Okresní přebor žáků

Baník Bukovany – Dynamo Krajková 4:4 (1:2). Branky: Sentelík 2, Urban, Pravda – Švandrlík 2, Majzner, Svoboda. Rozhodčí: Stodola, ŽK 1:2, 20 diváků
Sokol Citice –OSS Lomnice 4:1 (2:1). Branky: Dunka 3, Stodůlka – Konvalina. Rozhodčí: Stodola, 20 diváků.
Rotas Rotava – Baník Král. Poříčí 2:4 (2:0). Branky: Sut, Cichocki – Mucha, Valašík, Vršecký, Žalman. Rozhodčí: Fridrich. Diváků: 20.
Olympie Březová – BU Nové Sedlo 1:12 (0:5). Podrobnosti k utkání nenahlášeny.
SK Dolní Rychnov –Baník Svatava 1:1 (0:1). Branky: Razým – Plechatý. Rozhodčí: Sedláček, ŽK 1:0, 30 diváků.

Okresní přebor
přípravek – skupina A

Baník Bukovany – Dynamo Krajková 3:0 (0:0). Branky: Šindelář 2, Klempárová.
Dynamo Krajková – SKF Kraslice 0:2 (0:0). Branky: Křivan, Müller.
Baník Bukovany – SKF Kraslice 5:0 (0:0). Branky: Ševčík 2, Praženka, Škrábek, Malecký.
Turnaj v Bukovanech. Rozhodčí: Stodola, 30 diváků.

Baník Habartov – Baník Svatava 4:1 (1:1). Branky: Mašek 2, Vondra 2 – Lakatoš.
Baník Svatava – OSS Lomnice 1:7 (0:5). Branky: Lakatoš – Maňák 3, Tomášek, Šturma, Pilát, Veselý.
Baník Habartov – OSS Lomnice 1:1 (0:1). Branky: Sazima – Matoušek.
Turnaj v Habartově. Rozhodčí: Roedig, 20 diváků.
Tabulka

Okresní přebor přípravek – skupina B
Baník Vintířov – Olympie Březová 0:5 (0:2). Branky: Mikeska 5.
Olympie Březová – SK Dolní Rychnov 6:0 (2:0). Branky: Mikeska 3, Michalčák 3.
Baník Vintířov – SK Dolní Rychnov 7:0 (2:0). Branky: Nimrichter 4, Balog 3.
Turnaj ve Vintířově. Rozhodčí: Eliáš, 30 diváků.

Baník Král.Poříčí – Spartak H.Slavkov 0:3 (0:2). Branky: Vildumetz 3.
Spartak H.Slavkov – BU Nové Sedlo 2:0 (1:0). Branky: Štěpánek, Vedana.
Baník Král. Poříčí – BU Nové Sedlo 3:3 (2:1). Branky: Žalman 2, Dudy – Farka 2, Vítek.
Turnaj v Královském Poříčí. Rozhodčí: Roedig, 20 diváků.