Baník Svatava – BU Nové Sedlo B 0:2 (0:1). Za hosty skórovali Rychna a Charvát. Utkání před 30 diváky řídil rozhodčí Magula, který udělil domácím dvě žluté karty.
OSS Lomnice B – Dynamo Krajková 4 : 1 (3 : 0). Domácí o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase. Hattrickem na sebe upozornil domácí Vondruška, jednu trefu připojil Oršula. Za hosty skóroval Hrouda. Utkání sledovalo 60 diváků. Rohodčí Adamec. ŽK: 0:1.
Baník Krásno – Sokol Kaceřov 2:2 (0:2). Vedoucí celek tabulky zamířil do Krásna. V prvním poločase se Kaceřovští brankami Lisého a Laskovského ujali dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase se však domácím podařilo srovnat brankami Karla a Radka Knafovými. Hosté neztratili jen dva body, ale také vedoucí postavení v okresním přeboru. Utkání řídil rozhodčí Cvrk. ŽK:0:1. Zápas sledovalo 30 diváků.
Baník Král. Poříčí B – Sokol Šindelová 6:1 (2:0). Favorizovaný domácí Baník nepřipustil překvapení, od začátku zapásu byl lepším celkem a svým vítězstvím se, po klopýtnutí Kaceřova probojoval do čela okresního přeboru. Branky: Reismüller 2, Zinner, Mikyska, Kováč, Jankovský – Hašek. Rozhodčí uděli hostům tři žluté a jednu červenou kartu. Utkání bylo přítomno 30 diváků.
Olympie Březová B – Sokol Chlum Sv. Maří 6:1 (4:0). Po domácí prohře s Královským Poříčím, kdy fotbsalisté Chlumu inkasovali sedm gólů, se jim nedařilo ani na hřišti „béčka“ březovské Olympie a odešli s šesti gólovými příděli. Branky: Nedbal 3, Mannert, Čučman, Walter – Holý. Utkání před 30 diváky řídil bez žlutých karet sudí Eliáš.
FK Jindřichovice – Baník Krásno B 12:2 (4:0). Třicet diváků vidělo v Jindřichovicích dvanáctigólový příděl poslednímu celku tabulky, krásenskému B – týmu. Branky: Komárek 4, Havlík 3, Fojtík 2, Surový, Lavrenčík, vlastní – Poplštein 2. Rozhodčí: laik, hráno bez karet.
Spartak H. Slavkov B – SK Oloví 4:3 (1:1). Dramatické utkání v němž byli nakonec úspěšnější domácí viděl Horní Slavkov. Branky: Valta 2, Čepička, Sipl – Hofman, Doboš, Filandr. Rozhodčí: Stodola, ŽK 2:2, ČK 1:0, 30 diváků.
SK Dolní Rychnov B – 1.FC Vřesová 0:2 (0:1). V Rychnově se zrodila překvapivá výhra hostujícího týmu. Vřesová se ujala vedení v prvním poločase, po přestávce se hostům podařilo připojit druhou branku. Domácí vyšli střelecky naprázdno. Branky: Obdržálek, Půlpán. Rozhodčí: Magula, ŽK 1:1. 30 diváků.

Okresní přebor žáků

Baník Svatava – Baník Bukovany 2:1 (1:1).
Branky: Popovič, Czelderová – Urban. Rozhodčí: Magula. Diváků: 30.
BU Nové Sedlo – SK Dolní Rychnov 12:0 (6:0). Branky: Rychna 4, Ostrý 2, Novák 2, Lakatoš, Petřík, Schildbach, Pešák. Rozhodčí: Cvrk, ŽK 0:2. Diváků: 20.
Baník Král. Poříčí – Olympie Březová 2:2 (2:1). Branky: Gyurics, Vršecký – Růžička 2. Rozhodčí: Adamec, ŽK 1:0. Diváků: 10.
OSS Lomnice – Rotas Rotava 0:10 (0:4). Branky: Sut 3, Böhm 2, Duračinský, Kelík, Knop, Dlouhý, Salay. Rozhodčí: Sieber. Diváků: 10.
Dynamo Krajková – Sokol Citice 3:1 (2:0). Branky: Švandrlík 2, Svoboda – Krieger. Rozhodčí: Stodola. Diváků: 30.

Okresní přebor přípravek –skupina A

OSS Lomnice – SKF Kraslice 2:0 (1:0). Branky: Barfus, Matoušek.
SKF Kraslice – Dynamo Krajková 0:0 (0:0).
OSS Lomnice – Dynamo Krajková 5:1 (0:1). Branky: Maňák 3, Štursa, Veselý – Pastorek.
Turnaj v Lomnici. Rozhodčí: Stodola. Diváků: 30.