BU Nové Sedlo B – SK Oloví 4:4 (2:1). Ve šlágru kola vidělo 30 přítomných diváků dramatickou podívanou. Domácí vedli po prvním poločase 2:1. Po přestávce se hostům podařilo vyrovnat, ale Novosedelští opět strhli vedení na svou stranu. Hráči Oloví znovu vyrovnali, a další brankou se dokonce ujali vedení 4:3. Domácím se podařilo brankou v závěru vytěžit z dramatického utkání alespoň bod. Branky: Rychna 2, Zajačik, Ďuriš – Hofman 3, Valach. Utkání řídil rozhodčí Grujbár, ŽK 2:3.
Baník Krásno B – 1.FC Vřesová 4:12 (1:6). Vřesovští si po výprasku v minulém kole od Oloví spravili chuť na hřišti krásenského „béčka“. Svému soupeři nakonec nasázeli dvanáct branek. Branky: Poplštein 2, Baláž, Schlossbauer – Čepila 5, Tatar 3, Ferko 2, Sedláček, Kubricht. Utkání před 20 diváky řídil sudí Magula, který se obešel bez udělování žlutých karet.
Sokol Chlum Sv.Maří – SK Dolní Rychnov B 3:1 (0:1). Hosté se ujali vedení v prvním poločase brankou Vernera. Domácím se podařilo ve druhém poločase po brankách Holého, Navrátila a Sasky otočit skóre a vybojovat tak cenné body. Rozhodčí: laik (bez karet), diváků: 20.
Sokol Šindelová – Spartak H. Slavkov B 0:3 (0:2). Utkání rozhodl svým hattrickem hostující Čepička. Rozhodčí udělil na straně domácích pět žlutých karet, hra hostů se obešla bez napomínání. Utkání sledovalo 30 diváků.
Sokol Kaceřov – FK Jindřichovice 3:4 (2 : 2). V souboji čtvrtého a třetího celku tabulky byli úspěšnější hosté, kteří ve druhém poločase strhli vítězství na svou stranu. Domácí prohráli druhé utkání v soutěži a druhé v řadě. Jindřichovičtí poskočili svou další výhrou na druhé místo tabulky. Branky: Marek, Laskovský, Jánošík – Lavrenčík 2, Potočný, Fojtík. Rozhodčí: laik. Hráno bez karet před 30 diváky.
Dynamo Krajková – Olympie Březová B 2:2 (1:0). V hodně nervózním utkání udělil rozhodčí Stodola sedm karet, včetně dvou červených na domácí straně. Soupeři se nakonec, alespoň co se branek týče, rozešli smírně. Za domácí skórovali Doležal a Maršík, za hosty Nedbal a Mannert. Duel sledovalo 50 diváků.
Baník Svatava – Baník Král. Poříčí B 2:1 (1:0). Domácím se výhrou nad druhým celkem tabulky podařilo prolomit nepříznivou bilanci z posledních utkání. Branky: Reismüller, Klofáč – Friml. Rozhodčí: Stodola. Hráno bez bez karet, před 20 diváky.
OSS Lomnice B – Baník Krásno 1:1 (1:0). Lomničtí se ujali vedení v prvním poločase po brance Vondrušky. Hostům se podařilo ve druhém poločase srovnat stav utkání na konečných 1:1 Pokorným. Utkání sledovalo 65 diváků. Rozhodčí: laik. Hráno bez udělených karet.

Okresní přebor žáků

Rotas Rotava – Baník Bukovany 3:1 (1:1). Branky: Cichocki 2, Duračinský – Seman. Rozhodčí: Magula. Diváků: 20.
Olympie Březová – Sokol Citice 2:2 (1:2). Branky: Končel 2 – Muchna, Babayan. Rozhodčí: Cvrk. Diváků: 20.
SK Dolní Rychnov – Dynamo Krajková 1:5 (0:2). Branky: Kokoška – Brázda 2, Švandrlík 2, Tůmová. Rozhodčí: Stodola. Diváků: 20.
Baník Svatava – OSS Lomnice 5:0 (2:0). Branky: Popovič 3, Juhár, Rajtšlégr. Rozhodčí: Stodola. Diváků: 20.
BU Nové Sedlo – Baník Král. Poříčí 6:1 (3:0). Branky: Rychna 3, Novák 2, Pešák – Vršecký. Rozhodčí: Cvrk. Diváků: 30.