Sokol Chlum – Oloví 1:6 (0:5). O výsledku utkání bylo rozhodnuto už po prvním poločase, v němž hosté nasázeli domácím pět branek. Vítězství je díky zaváhání Královského Poříčí a Kaceřova posunulo na bronzovou příčku podzimní části okresního přeboru. Branky: Hrubý – Doboš Lubomír 3, Valach, Dufek, Filandr. ŽK: 0:3, 20 diváků.
Sokol Šindelová – 1. FC Vřesová 3:2 (0:1). V duelu týmů zespodu tabulky byli úspěšnější domácí, kteří si připsali druhou výhru v soutěži. Branky: Šebeš, Gubčo, vlastní – Tatar, Půlpán. ŽK: 0:3. ČK: 0:1. 10 diváků.
Sokol Kaceřov – SK D. Rychnov B 2:3 (1:1). Dvě trefy kaceřovského Roberta Hamouze nestačily na bodový zisk domácích. Ti si připsali na svém hřišti další porážku. Za hosty skóroval dvakrát Kalabza, jednu branku připojil Šťáhlavský. Utkání sledovalo 20 diváků.
Baník Svatava – FK Jindřichovice 3:2 (1:1). Po remízovém prvním poločase strhli vítězství na svou stranu domácí. Hosté porážkou ztratili bodový kontakt s vedoucím Novým Sedlem. Díky prohrám svých pronásledovatelů udrželi druhou příčku. Branky: Kasl 2, Halčinský – Surový, Lavrenčík; ŽK: 3:1, 40 diváků.
OSS Lomnice B – Olympie Březová B 4:1 (1:1). Domácí tým rozhodl o své výhře ve druhém poločase, kdy se mu podařilo vstřelit tři branky. Branky: Veselý, Vondruška, Šmejkal, vlastní – Prečan. Zápas řídil sudí Stodola, před 30 přítomnými diváky.
Baník Krásno – Baník Královské Poříčí B 2:1 (1:0). Krásenský Baník přivítal po Novém Sedle na svém hřišti dalšího silného soupeře a tentokrát byl úspěšnější. Branky: Charvát, Trnka – Koněvalík. Zápas řídil rozhodčí Magula. ŽK: 2:1.
Třicet diváků v utkání prvního a beznadějně posledního celku tabulky okresního přeboru sledovalo střelecký koncert domácího Baníku. Branky: Charvát 4, Gvizd 3, Pavel Suchý 3, Uzlík 2, Veselý, Zajačik, Patkany. Utkání rozhodoval sudí Adamec.
Dynamo Krajková – Spartak H. Slavkov B 3:3 (3:2). Celkem šest branek vidělo čtyřicet přítomných diváků v Habartově. Hostům se ve druhém poločase podařilo srovnat stav utkání. Rozhodčí Melničuk udělil domácím dvě žluté karty, hostům čtyři.