Fr. Lázně - Habartov 5:1
po poločase 3:0

Začátek utkání, kdy hosté byli o hodně aktivnější, měli domácí fotbalisté hodně vlažný. Po čtvrthodině se ale vzchopili a začali hrát podle představ trenéra Koloucha. Vytvořili si řadu šancí, přišpendlili Habartov na jeho půlku a začali střílet i branky. Tu první vstřelil po přímém kopu Jan Větrovec, druhou přidal Kříž a třetí opět Větrovec, který tak stanovil účet prvního poločasu na 3:0.
Začátkem druhého poločasu vyrobili Františkolázeňští hrubku, kterou hosté potrestali snížením na 3:1. Víc toho však už domácí habartovskému týmu nedovolili a přidali ještě dva góly. Na 4:1 upravil Glazer a pátou branku vstřelil Iterský.
„Bylo to první utkání, a ještě po velmi náročném dvouhodinovém pátečním tréninku, takže s výsledkem jsem určitě spokojený. Trochu jsem byl zklamaný závěrem střetnutí, kdy hosté hodně přitvrdili a pojali zápas po svém. Rozhodčí pak utkání ukončil dřív. Jsem rád, že kluci chodí ve velkém počtu na tréninky, je vidět, že asi pochopili, že bez tvrdé přípravy nelze dosahovat dobrých výsledků,“ uvedl po utkání Milan Kolouch, trenér františkolázeňského celku.