Baník Královské Poříčí - Viktoria Mariánské Lázně 3:1
poločas 3:0

Prvnímu poločasu dominovali fotbalisté Baníku. V 16. minutě mohl otevřít skóre utkání Maxa, který se řítil sám na branku Viktorie, ale Šmejkal svým vyběhnutím jeho šanci zmařil. O dvě minuty později se však již trefil poříčský Jelínek. Za další dvě minuty obral hosty o míč Rajchrt a svým dalekonosným obloučkem daleko za hranicí vápna poslal podruhé míč do hostující branky – 2:0. Baníkovci byli dál při chuti. Další šanci proměnil ve 34. minutě Dufek, který si naběhl do vápna na krásný centr z levé strany a mezi dvěma bránícími hráči se prosadil – 3:0.
Do druhého poločasu nastoupili domácí ve značně pozměněné sestavě a na hře to bylo znát. Mariánskolázeňští rovněž hráli aktivněji než v první půli a od počátku dominovali. V 52. minutě snížili po kombinační akci Kafkou – 3:1. Jejich zlepšená hra přinesla ještě nastřelené břevno, ale další změna skóre se již nekonala.
Baník Královské Poříčí: Kiss, Erhart, Phung, Maxa, Horský, Miloš Dufek, Prchal, Dubaj, Rajchrt, Hanzlíček, Kričfaluši, Reitmeier, Vévoda.
Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal, Hadač, L. Kovář, Škrabal, Ščasnár, Semančík, Kafka, Zeman, Daneziev, Švejda, J. Kovář, Bušek.