Materia – Draci 5:8
Samotný zápas načala velmi dobře Materka, když ji ve 3. minutě poslal do vedení přesnou ranou Peřina. Z vedení se domácí neradovali dlouho, když v 9. minutě srovnal ukazatel skóre novic v dresu Draků Tomáš Chlup. Vedení se ujali hosté ve 12. minutě, když se střelecky prosadil Nykodým.
Od této doby převzali Karlovaráci otěže utkání a do konce první pětadvacetiminutovky vstřelili ještě tři branky. Do druhého poločasu skomírající Materia nastoupila jako vyměněná. Ve 28. minutě poslal zpátky do hry Sokolov svým zásahem Bufka.
Na to ještě Draci odpověděli pátým zásahem ze sálovek Kolesnáče. Pak ale začala na palubovce sokolovské ISŠTE řádit Materia. Ve 32. minutě se zapsal do statistik duelu přesnou ranou Provazník a ve 36. minutě snížil na rozdíl jediné branky Peřina.
O pořádný šok se pak postaral ve 40. minutě Mašek, který smazal náskok karlovarského týmu. Jenže Materii se v posledních kolech nedaří a to se potvrdilo i v tomto utkání, když v závěru duelu třikrát inkasovala, dvakrát ze sálovek Chlupa a utopii domácích pak dokonal osmým zářezem Nykodým. Draci tak i ve druhém vzájemném utkání uspěli a zaslouženě se hřejí na výsluní divizní soutěže.
Materia – FutFet 7:9
I do druhého zápasu vstoupili zásluhou kanonýra Peřiny domácí hráči. Jenže poté začala na palubovce pořádná přetahovaná o vedení.
V 7. minutě vyrovnal hostující Ludvík a o tři minutky později poslal do vedení FuFet přesnou ranou Štípek. Poté vyrovnal střelecky disponovaný Peřina, ale misky vah opět převážil na stranu FutFetu v 17. minutě svou druhou brankou Štípek.
Po změně stran srovnal ukazatel skóre přesnou ranou Bufka, ale ještě v téže minutě se opět střelecky zaskvěl hostující Kalán. Materia však nesložila zbraně a ve 27. minutě dohnala ztrátu díky Maškovi.
Jenže pak si vybral excelentní tříminutovku Karlovarák Kalán, který soupeři nasázel tři branky a svůj tým tak poslal do tříbrankového trháku. Náskok jako by pak hráče FutFetu ukolébal, čehož Materie dokonale využila.
Nejdříve vstřelil svou druhou branku Mašek a poté se dvakrát zapsal do listiny střelců Kopřiva. To bylo ale vše, na co se domácí zmohli. FutFet zaslouženě v závěru duelu vstřelil další dvě branky, a odvezl si tak velmi cenné vítězství. (das)