Baník Habartov - FC Jiskra Hazlov 2:4
po poločase 1:0
Po krátké poradě se píšťalky ujal dobrovolník z habartovské výpravy, a mohlo se začít. První poločas měl do pohledného fotbalu hodně daleko. Už v první minutě zápasu minul prázdnou branku hazlovský Dočekal, který pak neproměnil ani obrovskou šanci ve 40. min.
Snaživí hráči Habartova si vypracovali několik vyložených gólových příležitostí, ze kterých zásluhou výborného hazlovského gólmana Kindla využili jen jednu. Ve 35. min. to byl rychlý Baur, který dostal domácí do vedení 1:0. Do druhé půle zamíchal trenér Švarc sestavou a obraz hry se rapidně změnil.
Ve 46. min. srovnal Beneš skóre na 1:1, o minutu později vypálil po přihrávce Beloviče Dočekal, jeho bombu brankář Richter s námahou vytáhl na roh. V 52. min. zahřála hrstku promrzlých hazlovských diváků nejhezčí akce zápasu, Dočekal zatáhl míč po levé straně, v plném běhu poslal přihrávku Špiříkovi, který prudkou střelou z voleje dostal hosty do vedení – 1:2. O několik minut později se gólu dočkal i Dočekal, ze skrumáže před brankou zvýšil na 3:1. Deset minut před koncem využil Straka hrubou chybu hazlovské obrany a snížil na 2:3.
V závěrečných minutách se zaskvěl hostující Novotný, jeho sólový průnik zastavili domácí faulem v pokutovém území a zkušený exekutor Špiřík stanovil konečné skóre zápasu na 2:4.
Baník Habartov: Richter, Bučil, Singl, Tamajka L, Tamajka R., Margetta, Baur, Straka, Chumlen, Novák a Bartoš – náhradníci: Hančer, Lopáček, Herner, Bandulič a Kraus. (jg)