BA Sparta Praha – BCM Sokolov 79:59 (17:12, 38:29, 56:46).
Páteční utkání nezačalo pro sokolovské dorostenky dobře. Domácí se ujaly poměrně snadno vedení 10:4. První čtvrtina skončila rozdílem pěti bodů, stejný průběh měla i druhá desetiminutovka. Hostující děvčata se v každé ze čtvrtin dopustila několika zbytečných chyb, které Sparta ihned potrestala. Po přestávce si vytvořily domácí hráčky náskok jedenácti bodů. Ten se však podařilo Sokolovským stáhnout na rozdíl jediného bodu. Pak ale následovalo několik školáckých chyb Sokolova a náskok Sparty byl zpět. V poslední čtvrtině měly převahu domácí, které postupně zvyšovaly svůj náskok na konečných dvacet bodů.
Body BCM: Hanušová 26, Štrudlová 16, Obořilová 9, Vaníčková 6 a Kyjovská 2 body.
BK Strakonice – BCM Sokolov 63:59 (17:18, 34:30, 52:49).
V sobotu předvedly sokolovské dorostenky ve Strakonicích jeden z nejhorších výkonů sezóny. Proti nekompletnímu soupeři se nedokázaly prosadit střelecky a chybovaly v obraně, kde dostávaly zbytečné koše. Hostující družstvo sice vyhrálo první čtvrtinu o jeden bod, ale druhou prohrálo o bodů pět. Hned v úvodu třetí čtvrtiny dostaly sokolovské hráčky tři koše za sebou, a domácí již vedly o deset bodů. Celou čtvrtinu se pak snažil Sokolov tento náskok stáhnout, ale podařilo se mu to jen na rozdíl tří bodů. Vyrovnaný výkon obou družstev pokračoval i v závěrečné čtvrtině. Sokolov na začátku deváté minuty šel do vedení o jeden bod, 59:58. Závěr zápasu ale patřil Strakonicím, které vyhrály poslední minutu o pět bodů, a dotáhly tak toto utkání do vítězného konce.
Body BCM: Hanušová 32, Štrudlová 14, Vážanová 7, Křížová, Kyjovská a Vaníčková po 2 bodech.
Sokol Nusle – BCM Sokolov 69:75 (18:13, 31:28, 49:49, 67:67).
Úvod nedělního zápasu patřil domácím hráčkám, které si postupně vytvořily pětibodový náskok. Sokolovským dorostenkám se podařilo náskok Nuslí do konce druhé čtvrtiny stáhnout o dva body. Ve třetí čtvrtině zlepšily hostující hráčky obranu a obrovským nasazením dokázaly v závěru čtvrtiny dotáhnout náskok domácích a srovnat na 49:49. Na začátku deváté minuty poslední čtvrtiny vedl Sokolov již rozdílem pěti bodů. Domácí se však nevzdaly a těsně před koncem řádné hrací doby vyrovnaly na 67:67. V následujícím prodloužení již byla lepší sokolovská děvčata, která si na své konto připsala velice důležité vítězství.
Body BCM: Hanušová 28, Štrudlová 21, Ondráčková 12, Vaníčková 5, Kyjovská 4, Fazekašová 3, a Obořilová 2. (jw)